Головна > Новини > 5 грудня відзначаеться Міжнародний день волонтера!7.12.2020, 15:44

5 грудня відзначаеться Міжнародний день волонтера!

Цю важливу і благодійну місію виконують люди з добрим, чуйним серцем, які не залишаються осторонь біди та проблем інших. Приємно, що до добрих справ долучається і учнівська молодь, а саме учнями комунального закладу Добровеличківський ліцей «Інтелект» було пошито та передано захисні маски для одиноких осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні в «Центрі надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Доброрвеличківської селищної ради.

Щира вдячність вам, юні волонтери, за ваше милосердя, небайдужість, та добрі справи.

Директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Інна МІЛЮТІНА

Повернутися назад