Головна > Новини > Обстеження умов проживання сімей різних категорій в с. Карбівка18.03.2021, 16:57

Обстеження умов проживання сімей різних категорій в с. Карбівка

16 лютого 2021 року робочою групою у складі завідувача відділення соціальної роботи ЦНСП Алли Мар’янової, головного спеціаліста служби у справах дітей Антоніни Харченко, інспектора сектору превенції відділення поліції №2 (смт. Добровеличківка) Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області Маргарити Вергун,  старости с. Карбівка Олександра Кусенка здійснено обстеження умов проживання та моніторинг стану життєдіяльності сімей різних категорій  та забезпечення прав дітей на території Карбівської сільської ради.

Проведено обстеження умов проживання 2 сімей, в яких проживає 8 неповнолітніх  дітей. Через відсутність сталих доходів дані сім’ї мають низький рівень життя. Окрім цього, в помешканнях не дотримуються санітарно-гігієнічних норм проживання, батьки безвідповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків та зловживають алкогольними напоями.

В ході обстеження члени  робочої групи  провели бесіди з батьками щодо безвідповідального батьківства, створення належних умов проживання та виховання дітей, ведення здорового способу життя та надали інформаційні  послуги щодо оформлення державних соціальних допомог.

Також соціальні працівники відвідали дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 5 дітей. Батьки та вихованці поділилися своїми радощами та проблемами, спільними сімейними досягненнями та планами на майбутнє.

За результатами обстежень визначено оцінку потреб даних сімей та складено відповідні акти.

Повернутися назад