Головна > Новини > У Добровеличківці розпочали святкування Дня фізичної культури та спорту!10.09.2021, 00:01

У Добровеличківці розпочали святкування Дня фізичної культури та спорту!

10 вересня, на футбольному полі Добровеличківського ліцею «ІНТЕЛЕКТ» відбувся Відкритий міні-футбольний турнір Добровеличківської селищної ради  серед школярів.

Відзначимо, що в змаганні взяли участь збірні команди ліцею «ІНТЕЛЕКТ», Добровеличківських ЗЗСО №1 та №2, Гнатівського НВК «Мрія», Липнязького ЗЗСО та гості – команда Піщанобрідської спеціалізованої школи-інтернату.

Після надзвичайно цікавих баталій у двох групах, до матчу за «бронзу» кваліфікувалися збірні ліцею «Інтелект» та Піщанобрідської школи-інтернату. На початку поєдинку, гості з сусідньої громади вийшли вперед, але вже в другій половині зустрічі ігрова перевага господарів далася взнаки. Завдяки чудовій індивідуальній майстерності, лідер «ІНТЕЛЕКТУ» Денис Марківський зумів двічі відзначитися у воротах суперників і підняти свою команду та третій щабель п’єдесталу.

«Золотий» матч видався багатим на голи, цього разу успіх був на боці Добровеличківського ЗЗСО №1 які вибороли перше місце, а в команди Добровеличківського ЗЗСО # 2 заслужене «срібло».

Додамо, що під час церемонії нагородження, яке проводили перший заступник селищного голови Олександр Яцевич та начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Олена Винярська, найкращими гравцями було визнано Антона Атамаса (Добровеличківський ЗЗСО №1), Дениса Марківського (ліцей «ІНТЕЛЕКТ») та Олександра Коротича (Добровеличківський ЗЗСО №2).

А вже завтра, 11 вересня, у День фізкультури та спорту України,  об 11:00 на центральній площі Добровеличківки розпочнеться святковий велопробіг.

Дещо раніше, о 9:30, у приміщенні «Мистецької школи», розпочнеться Відкритий турнір із шахів та дартсу.

Всіх охочих запрошуємо долучитися до наших заходів!

Повернутися назад