Головна > Новини > Отримання методичної допомоги від Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді16.11.2021, 09:18

У рамках виїзної роботи Кіровоградського обласного центру соціальних служб 12 листопада 2021 року методичну та практичну  допомогу  з питань надання соціальних послуг отримали працівники  «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради.

Робочу групу з надання методичної допомоги Центру очолив директор обласного центру соціальних служб Сергій Пастернак.

Віта Уманська, начальник відділу методичної та інформаційно-аналітичної роботи обласного центру, детально розповіла про порядок організації надання соціальних послуг особам/сім’ям відповідно до їх потреб на території громади, особливу увагу звернула на особливості оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах,  оформленні документів для надання соціальних послуг, а також наголосила на важливості взаємодії суб’єктів системи надання соціальних послуг на всіх етапах цього процесу. Тетяна Співак, психолог обласного центру соціальних служб, надала професійні консультації трьом сім’ям, що опинились в складних життєвих обставинах, з питань психічного здоров'я та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем, надала методичні поради.

Повернутися назад