Головна > Новини > Обстеження сімей різних категорій14.01.2022, 13:40

Обстеження сімей різних категорій

13 січня 2022 року спеціалістами відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради та служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради на території сіл Липняжка та Карбівка було здійснено оцінку потреб  4 сімей, в яких виховується 7 дітей.

Робочою групою було перевірено побутові умови проживання та здійснення батьками належного догляду за дітьми, які проживають в даних родинах. Батькам надано рекомендації щодо запобігання виникнення складних життєвих обставин, попередження безпритульності та бездоглядності дітей, проведено бесіди щодо профілактики негативних соціально-економічних явищ та вживання алкогольних напоїв. Складено відповідні акти оцінки потреб сімей.

Повернутися назад