Головна > Новини > Обстеження сімей різних категорій27.04.2022, 16:18

Обстеження сімей різних категорій

27 квітня 2022 року спеціалістами «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради та служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради на території села Юріївка було відвідано 3 сім’ї, в яких виховується 8 дітей та 1 особу похилого віку.

Фахівцями здійснено обстеження умов проживання та виховання дітей у зазначених сім’ях. Проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, підтримання належних санітарно-гігієнічних умов проживання.

Сім’ї також отримали  солодощі для дітей, що дозволить не лише заощадити бюджети родин, але й надати впевненості у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.

Повернутися назад