Головна > Новини > Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги15.05.2024, 16:08

Сьогодні, 15 травня 2024 року, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ, відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

На розгляд комісії було подано 11 звернень від мешканців громади щодо надання одноразової матеріальної допомоги, а саме: 2 заяви від членів сімей загиблих військовослужбовців для встановлення пам’ятних знаків, 5 заяв від військовослужбовців на різні види допомог та 4 заяви від жителів громади на лікування.

По всім зверненням комісією прийняті відповідні рішення та передані на затвердження виконавчому комітету Добровеличківської селищної ради.

Повернутися назад