Головна > Новини > Відбулося засідання опікунської ради20.06.2024, 10:47

Відбулося засідання опікунської ради

19 червня 2024 року відбулося засідання  опікунської ради при виконавчому комітеті Добровеличківської селищної ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки.

У засіданні взяли участь працівники відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету та старости старостинських округів.

На порядку денному обговорювалися питання щодо надання висновку про доцільність призначення опікуна над недієздатною особою, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, а також про доцільність призначення помічника фізичної дієздатної особи, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

Члени опікунської ради, після ознайомлення з документами, надали обґрунтовані висновки.

Повернутися назад