Головна > Новини > Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини20.06.2024, 14:15

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Захист прав дітей – це завжди відповідальність. В умовах військової агресії особливо важливо дотримання та збереження прав дітей, визначених законом України.

19 червня 2024 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Добровеличківській селищній раді на якому було розглянуто питання щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей.

Питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей Добровеличківської селищної ради. У ході засідання було заслухано членів комісії, з’ясовано обставини по кожному питанню окремо. Усі рішення прийнято виключно в інтересах дітей.

Повернутися назад