Головна > Новини > Розповсюдження буклетів про прийомне батьківство: важлива ініціатива нашої організації27.08.2024, 16:19

«Центр надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради продовжує активно працювати над підтримкою та розвитком системи прийомних сімей.

Нещодавно ми провели акцію, в рамках якої роздали інформаційні буклети про прийомне батьківство.

Основною метою розповсюдження буклетів було підвищення обізнаності громадян про важливість прийомних сімей, які потребують турботи та любові. Ми прагнули донести до суспільства, що кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство у родині.

Ми вдячні всім, хто взяв участь в акції, та закликаємо всіх небайдужих підтримувати подібні ініціативи. Разом ми можемо змінити життя дітей на краще, надаючи їм можливість зростати у люблячій родині.

Якщо Ви бажаєте прийняти на виховання дитину-сироту, дитину позбавлену батьківського піклування, підтримати її, надати сімейне тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтеся до «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради, за адресою: вул. Незалежності, 112 смт Добровеличківка

Повернутися назад