Головна > Новини > Європейський день боротьби з торгівлею людьми18.10.2024, 12:01

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня щороку відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми - важлива дата, яка покликана привернути увагу до проблеми сучасного рабства та підвищити обізнаність суспільства про цей злочин. Торгівля людьми залишається глобальною проблемою, що охоплює всі країни світу, зокрема й Україну.

Торгівля людьми є одним із найбільш тяжких злочинів, що порушує основні права людини. Жертви зазнають експлуатації у формі примусової праці, сексуального насильства, жебрацтва або інших небезпечних умов. Україна нажаль, також стикається з цією проблемою, і багато наших співгромадян потребують допомоги, щоб уникнути ризиків або відновитися після експлуатації.

На честь Європейського дня боротьби з торгівлею людьми ми закликаємо громадян бути обізнаними та уважними до потенційних загроз. Разом ми можемо зробити світ безпечнішим і справедливішим для кожного.

Повернутися назад