Головна > Новини > ВІЗМІТЬ ДИТИНУ У СВОЮ РОДИНУ27.09.2019, 09:22

ВІЗМІТЬ ДИТИНУ У СВОЮ РОДИНУ

З нагоди Дня усиновлення, який в Україні відзначають в останній день вересня, «Центром надання соціальних послуг населення» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради на базі районного центру зайнятості проведено захід з метою інформування громадськості про влаштування дітей до сімейних форм виховання.

Директор «Центру надання соціальних послуг населенню» І.МІЛЮТІНА розповіла присутнім, які форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування існують в державі, зокрема проінформувала, що таке прийомна сім’я, хто може бути прийомними батьками, які зобов’язання прийомних батьків та як держава підтримує прийомні сім’ї ?

Гарантовані державою права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мають забезпечити їм гідне життя, але тільки в тому разі , коли ми – громадяни, небайдужі до дитячих доль допоможемо відкрити нові обрії для малечі, яка має право на щасливе майбутнє.

Такі заходи є вкрай потрібними і необхідними, оскільки звертають увагу на життя та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав, яким також потрібно мати щасливе майбутнє.

Повернутися назад