Головна > Засідання комісій > Відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомогиСьогодні, 16:23

Відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги


23 червня 2026 року заступник селищного голови Ірина Височанська провела засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

У ході засідання комісія розглянула 12 звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги. Особливу увагу було приділено підтримці військовослужбовців, які зазнали поранень під час захисту України, мешканців громади, що перебувають у складних життєвих обставинах, а також родин загиблих Захисників України.

 

Кожне звернення було детально опрацьоване з урахуванням поданих документів та обставин заявників. За результатами розгляду ухвалено відповідні рекомендації щодо надання допомоги.

Остаточне рішення щодо призначення та виплати матеріальної допомоги буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради.

 


Повернутися назад