Навігація

Архів новин

Вхід

» » » Рішення Виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради від 28 серпня 2014 року

Рішення Виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради від 28 серпня 2014 року

 

 

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   28 серпня  2014  року                                                                                                №  67

 

смт  Добровеличківка

 

Про розгляд подання

прокуратури

 

      Розглянувши подання прокуратури  Добровеличківського району від 01.08.2014 року № 2-1964 вих-14 про усунення порушень вимог Закону України „Про охорону дитинства, виконавчий комітет селищної ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Прийняти до відома подання прокуратури Добровеличківського району  про  усунення  порушень вимог  Закону України „Про охорону дитинства”.

 

2. Повідомити прокурора Добровеличківського району про вжиті заходи направлені на  усунення виявлених порушень чинного законодавства України „Про охорону дитинства.”

 

           3. Доручити начальнику Добровеличківського КП „Нілот” Даниленку А.Г. демонтувати гойдалки розташовані на дитячому ігровому майданчику, як такі, що не відповідають п. 4 Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, затверджених Наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 № 110, та організувати роботи по вилученню поломаних  качалок, каруселей  встановлених на дитячому ігровому майданчику.

 

         4. Звернутись в черговий раз до начальника Добровеличківського РВ УМВС з клопотанням  посилити патрулювання центральної частини селища, в тому числі і ігрового майданчика, з метою недопущення його подальшого розкрадання та руйнування.

 

         5. Селищному голові взяти під особистий контроль питання виготовлення технічної документації  під ігровим майданчиком по вулиці Кірова в смт. Добровеличківка.

 

        6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Сидор Л.В. 

 

 

 

Заступник селищного голови                                                                                           Л.Сидор

 

 

 

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   28   серпня   2014  року                                                                                  №  66

смт  Добровеличківка

 

Про підготовку закладів, які знаходяться

 на балансі селищної ради до роботи в

 осінньо-зимовий період.

 

 Заслухавши інформацію заступника селищного голови Сидор Л.В., пояснення завідуючої ДНЗ “Ромашка” Мірзоєвої А.А., начальника Добровеличківського КП “Нілот” Даниленка А.Г.  та керуючись статтею 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

 

виконавчий комітет

в  и  р  і  ш   и  в  :

 

 1. Інформацію заступника селищного голови Л.Сидор,  пояснення завідуючої ДНЗ «Ромашка” Мірзоєвої А.А. начальника Добровеличківського комунального підприємства Даниленка А.Г.  по питанню підготовки до роботи в осінньо- зимовий період   закладів що фінансуються  з селищного бюджету,  прийняти до уваги.
 2. Зобов”язати завідуючу ДНЗ „Ромашка”, начальника КП „Комунальник” докласти максимум зусиль  для  завершення  робіт з  підготовки приміщень до опалювального сезону.
 3. Адміністрації КП „Комунальник” провести відповідну роботу з жителями територіальної громади по питанню підготовки багатоповерхових  будинків  до експлуатації в осінньо-зимовий період та провести інвентаризацію комунікаційних систем по питанню придатності їх до експлуатації в зимовий період.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  селищного голову.

 

 

 

 

 

Заступник селищного голови                                                                                      Л.Сидор

 

 

 

 

  

 

 

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   28   серпня   2014  року                                                                                  №  68

смт  Добровеличківка

 

Про розгляд клопотання

Добровеличківського

КП „Нілот”

 

      Розглянувши клопотання  Добровеличківського КП „Нілот” від 26 серпня 2014 року

№ 59 щодо наміру зміни тарифів на послуги водопостачання,  водовідведення та вивіз твердих побутових відходів, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

 

виконавчий комітет

в  и  р  і  ш   и  в  :

     

     1.Добровеличківському КП „Нілот” інформувати   споживачів про намір здійснити  зміну тарифів на житлово-комунальні послуги, згідно діючого законодавства.

     2. Після закінчення строку, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймались зауваження і пропозиції,  відповідні розрахунки тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення  та вивіз ТПВ по Добровеличківському КП „Нілот”подати на розгляд виконавчого комітету та сесії Добровеличківсько селищної ради.

 

     

 

 

 

 

 

Заступник селищно гоголови                                                                                      Л.Сидор

 

Друк
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси

  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада


  Добровеличківська райдержадміністрація


  Добровеличківська райрада