» » Про роботу із зверненнями громадян у 2019 році

Про роботу із зверненнями громадян у 2019 році

У Добровеличківській селищній раді робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та інших нормативних актів.

Всього до селищної ради за 2019 рік надійшло 538 звернень, що на 251 звернення більше ніж за 2018 рік.

За аналізований період кількість звернень громадян, що надійшли на розгляд до селищної ради через вищестоящі органи влади, становить 14, що більше на 12 звернень у порівнянні з 2018 роком. Із 14 звернень: 1 надійшло через обласну державну адміністрацію, 13-через Кіровоградський обласний контактний центр, з них через Урядову гарячу лінію - 4 звернення, через Гарячу лінію голови обласної державної адміністрації – 9.

За аналізований період надійшло 10 колективних звернень (2018 р.- 1). З урахуванням колективних звернень до селищної ради звернулося 787 громадян  (2018 р.- 58).

За змістом порушених питань:

61% - аграрної політики і земельних відносин;

17% - соціальної політики. Соціального захисту населення;

14% - комунального господарства;

4% - освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності;

2% - сімейна та тендерна політика. Захист прав дітей;

2% - інші питання;

Із 538 звернень, які надійшли у 2019 році, вирішено позитивно питання, порушенні у 32% звернень, надані роз’яснення по 68% звернень.

Порушення термінів розгляду звернень громадян за аналізований період не допущено, на всі звернення надані обгрунтовані та вичерпні відповіді. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються військовослужбовці, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, які брали або беруть участь у проведенні операції об’єднаних сил, члени їх сімей, ветерани війни та праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Стан розгляду звернень громадян щокварталу аналізується на засіданнях виконавчого комітету селищної ради з прийняттям відповідних рішень.

Добровеличківська селищна рада постійно працює над вдосконаленням роботи із зверненнями громадян, вивчає причини, що їх породжують, вживає заходів щодо їх усунення.