Головна > Новини > Минає річниця від дня загибелі нашого земляка17.03.2024, 10:58

Минає річниця від дня загибелі нашого земляка

Сьогодні, 17 березня, минає річниця від дня загибелі нашого земляка Приступи Євгена Сергійовича.

Мужньо виконавши свій військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність, біля населеного пункту Червонопопівка, Сєвєродонецького району, Луганської області наш земляк віддав своє молоде життя, аби ненависний ворог ніколи не топтав нашу землю-матінку, аби ми і наші діти могли сьогодні жити, вчитися і працювати.

Євген загинув захищаючи дорогих серцю людей, землю, яку любив понад усе, захищаючи мир в Україні. Він до останніх хвилин свого життя залишився вірним військовій присязі та українському народу.

У вічній скорботі залишились рідні і близькі, друзі, односельці та побратими. Доземний уклін родині, яка виховала героя-захисника України Євгена Приступу, розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Минає рік з того трагічного дня загибелі, але біль не вщухає, бо кожен воїн-захисник – це син матері України, яка плаче, страждає і бореться за кожну свою дитину. Немає сумніву - ми переможемо, бо нас захищають славні, відважні, сміливі сини та доньки України. Не забуваймо про подвиг усіх українців, які поклали своє життя заради свободи рідної країни!

У день смерті нашого захисника згадаймо його теплим словом, щирою молитвою, запаленою свічкою. Світла пам’ять про Євгена Сергійовича Приступу назавжди збережеться у наших серцях… Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!

Герої не вмирaють!

Повернутися назад