Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Відпустка підприємцю

Відпустка підприємцю

Податковим кодексом України передбачено, що фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на один календарний місяць у році на час відпустки, а також на час хвороби, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. При цьому, платник повинен мати підтверджену копію листка(листків) непрацездатності.

Для отримання відпустки платнику-«єдиннику» необхідно подати до податкового органу, де підприємець перебуває на податковому обліку, заяву довільної форми. Хоча термінів для подання заяви не визначено законодавцями, з метою уникнення порушень строків сплати авансових платежів рекомендується подавати таку заяву до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності, з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності – одразу після закінчення лікарняного.

Добровеличківське відділення Новоукраїнської ОДПІ при цьому звертає увагу всіх підприємців про дотримання термінів сплати єдиного соціального внеску в період відпустки або лікування, так як чинним законодавством звільнення від сплати єдиного внеску не передбачено.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ