Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Добровеличківської територіальної громади!

 

Служба у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради –Апарату ради доводить до Вашого відому, що Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року № 697 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно з якою внесено зміни:

 • до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім′ям з дітьми, затвердженого постановою України від 27 грудня 2001 року № 1751(зі змінами), а саме, передбачено, що виплата допомоги на дітей одиноким матерям припиняється, якщо діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти відсутні на навчальних заняттях з невідомих або без поважних причин протягом десяти навчальних днів підряд, - з місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація від служби у справах дітей;
 • до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім′ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632) в частині припинення виплати призначеної державної соціальної допомоги, якщо діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти та входять до складу, відсутні на навчальних заняттях з невідомих або без поважних причин протягом десяти днів підряд, з місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація від служби у справах дітей.

 

Обстеження сімей різних категорій

З метою попередження проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення дітьми правопорушень, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного виховання дітей, надання соціальних послуг сім’ям, спеціалісти відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради та служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради систематично здійснюють контроль за умовами проживання і виховання дітей, які потребують особливої уваги та захисту за місцем проживання...

Докладніше

Робоча поїздка на територію Дружелюбівського старостинського округу

22 липня 2021 року спеціалістами відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради, спільно зі службою у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради,  було здійснено об’їзд території Дружелюбівського старостинського округу, під час якого перевірено умови проживання, забезпечення продуктами харчування та належного догляду за дітьми в семи сім’ях, здійснено оцінку потреб сімей та дітей, які проживають в даних родинах...

 

 

Докладніше

Насильство в сім’ї. Як себе захистити?

Насильство в сім’ї є величезною проблемою державного значення. Про її масштабність і гостроту свідчать результати соціологічних досліджень, міжвідомча статистика та дані громадських організацій тощо.

Насильство в сім’ї – це не та тема, яку можна обговорювати жартома. Це тема, яка несе страх, сором, відчай. На жаль, проблема насильства, а особливо домашнього насильства, є актуальною в нашому суспільстві. Проте, говорити та вирішити проблему, не так просто. Оскільки жертви, що потерпають від насильства в сім’ї, настільки емоційно скуті, та залякані, що «виносити сміття з хати» вони просто бояться…

Випадків, коли члени сім’ї потерпають від насильства, дуже багато і, перш за все, що повинна зробити жертва – перестати звинувачувати себе, думати, що це норма, а головне звернутися по допомогу.

Насильство широко застосовується людьми як засіб досягнення бажаного результату. І воно завжди пов’язано з поняттям свободи: жертву змушують до якоїсь поведінки або до прийняття певних умов, руйнуючи її біологічне чи психічне життя, або ж погрожуючи його зруйнувати...

Докладніше

Здійснено виїзди в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах

08 червня спеціалістами «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради та служби у справах дітей здійснено виїзд у сім’ї, які опинилися в  складних життєвих обставинах. Під час виїзду було охоплено 2 сім’ї із с. Тернове та 3 сім’ї із с.Новолутківка.

Фахівцями  центру було здійснено оцінку потреб дітей та сімей. Батькам надано рекомендації щодо цільового використання державних допомог, формування власного бюджету, відповідального ставлення до батьківства та дотримання санітарно-гігієнічних норм помешкання.

Також було відвідано осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

 

 

 

 

«Патронат над дитиною як вид тимчасової зайнятості»

04 червня 2021 року спеціалістами «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради для осіб, що перебувають на обліку Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було організовано та проведено захід на тему «Патронат над дитиною як вид тимчасової зайнятості».

Під час заходу для безробітних громадян говорили про запровадження послуги патронату в Добровеличківській громаді. Фахівець з соціальної роботи  Поліна Костенко ознайомила присутніх з поняттям патронату над дитиною, хто такий «патронатний вихователь», основними вимогами до кандидатів та соціальними гарантіями...

Докладніше

Підписано Меморандум про співпрацю

Підписано Меморандум про співпрацю між  «Центром надання  соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Доброведичківської селищної ради та  філією Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, в якому було розроблено та підписано план спільних дій щодо координації діяльності з надання соціальних послуг суб’єктам пробації.

Метою цього Меморандуму є об’єднання зусиль, спрямованих на забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням, та перебувають на обліку Добровеличківського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, а також упровадження пенітенціарної пробації.

Є сподівання, що плідна співпраця уповноваженого органу з питань пробації зі  всіма організаціями-надавачами соціальних послуг, залучення якомога більшого ресурсу органів місцевого самоврядування призведе до досягнення головної мети – безпеки суспільства.

ВІТАННЯ!

 Дорогі жінки! Любі наші Матері!

 

Від щирого серця вітаю Вас з одним із найтепліших і найдушевніших свят – Днем матері!

Мама – невичерпне джерело любові і мудрості. Вона любить нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі і характери,  радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування, послане долею. Ми знаємо, що так  є завжди, але у поспіху життя забуваємо за це дякувати.

Давайте ж привітаємо наших Матерів, які дарують нам життя, несуть свою колискову  ніжність і ласку, просять для нас  щасливої долі у  щирих молитвах.

Цього дня  вклонімося ж низенько до землі і благаймо Бога, щоб послав  нашим Матерям міцне здоров’я, свою милість і многії літа.

Щоденні щирі материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам на Сході України та зберігають віру у кращий завтрашній день. Нехай Господь почує Ваші молитви та винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, Божим благословенням, а нашій державі дарує мир.

Зі святом Вас!

 

З повагою,  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ

Проведено роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

25 березня 2021 року працівниками центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей Добровеличківської селищної ради спільно з представниками поліції було здійснено черговий виїзд на територію села Новолутківка, з метою проведення профілактичної роботи у сім’ях, які перебувають на обліку в Центрі надання соціальних послуг, як такі, що  опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході вивчення потреб сімей, з членами родин було з’ясовано проблемні питання, спільно обговорено шляхи виходу із складних обставин. Нажаль, не всі батьки сімей усвідомлюють свою відповідальність за виховання та утримання дітей, безвідповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків та  зловживають алкоголем.

З батьками проведено профілактичні бесіди спрямовані на підвищення виховного потенціалу та наголошено на потребі створення сприятливих умов для розвитку дітей.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Маєте добре серце?

Прагнете допомагати дітям?

Виховуєте чи вже виховали власних дітей?...  

тоді Вам варто дізнатися про патронат над дитиною.

  

Патронат над дитиною - нова форма виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання  дітей в сім’ях патронатного вихователя.

Дитина проживає в сім’ї патронатного вихователя від 3-х до 6 місяців на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин або до прийняття органами опіки та піклування рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Докладніше
←  повернутися 1 2 3 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада