Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини

Дорожня карта реабілітаційної та післяреабілітаційної допомоги мешканцям області

 

Докладніше

Опитування для ветеранів російсько-української війни

З метою уявлення про образ  ветерана та актуальне ставлення суспільства до ветерана російсько-українсько війни, виявлення конкретних потреб, з якими стикаються ветерани в цивільному житті  Український ветеранський фонд Міністерства  у справах ветеранів України та Соціологічна група «Рейтинг» проводять анонімне опитування.

Запрошуємо ветеранів російсько-української війни Добровеличківської територіальної громади пройти опитування   за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewtYsn3KJLFy10YkC0BD6aBFRCiRGf9V3pVRrX53yTpwHxDg/viewform

Дане опитування є абсолютно анонімними та проводиться Українським ветеранським фондом з метою підтримки ветеранів та сприяння їхній повноцінній реінтеграції до цивільного життя.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

В науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності ім. Академіка В.В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомитися із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

Просимо внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Добровеличківської територіальної громади, взяти участь в анонімному опитуванні з даного питання за посиланням: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6Sn9

Заздалегідь вдячні за розуміння, сподіваємося, що аналіз отриманих результатів сприятиме розробці дієвої моделі перехідного правосуддя.

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не тільки можливість нагадати всім про обов`язок бути турботливими та милосердними, він дозволяє висловити глибоку пошану до людей похилого віку.

 

   

З нагоди Дня людей похилого віку та за дорученням селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО до мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання громадян похилого віку «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради з привітаннями завітала директор центру Інна МІЛЮТІНА, яка привітала усіх добрими, щирими словами та вручила подарунки та солодощі...

Докладніше

Відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги

28 вересня 2023 року, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів селищного бюджету.

Під час розгляду документів, наданих заявниками, комісією враховані висновки видані закладами охорони здоров’я, акти обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та обставини в яких перебуває родина. 

 

 

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла рішення надати одноразову матеріальну допомогу  мешканцям громади на лікування, в тому числі   військовослужбовцю, та на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку.

НЕЛЕГАЛЬНА ПРАЦЯ - ЦЕ ВИКОРИСТАННЯ РОБОТОДАВЦЯМИ НАЙМАНОЇ РОБОЧОЇ ПРАЦІ БЕЗ НАЛЕЖНОГО ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

Нелегальна або «тіньова» зайнятість – це використання роботодавцями найманої праці без належного оформлення трудових відносин. В даному випадку роботодавець використовує найману працю без укладання трудового договору. Інколи, без офіційного оформлення відбувається стажування чи проходження випробувального терміну. Також, здійснюється оформлення працівника на умовах неповного робочого часу у разі фактичного виконання ним роботи повний робочий час. Інколи, суб’єкти господарювання платять своїм працівникам дві заробітні плати – офіційну і неофіційну («в конвертах»), що може лише здаватися вигідним як для роботодавця, так і для самого працівника.

Влаштовуючись на роботу неофіційно (без укладення трудового договору) або отримуючи заробітну плату «у конверті», працівник повинен чітко усвідомлювати, що він сам позбавляє себе соціальних гарантій...

Докладніше

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» є учасниками експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належить до сфери управління Міністерства соціальної політики України та з 1 квітня 2023 р. надають окремі соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проекту мають особи похилого віку та особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

Учасники експериментального проекту забезпечують надання соціальних послуг відповідно до державних стандартів соціальних послуг, затверджених Міністерством соціальної політики України, а саме...

Докладніше

Уряд суттєво збільшив виплату на муніципальну няню і змінив умови її надання

Для допомоги новоспеченим батькам у догляді за малечею  у  2019 році в Україні було запроваджено новий вид соціальної допомоги – «муніципальна няня», грошова допомога молодим сім’ям від Уряду країни.

З ініціативи Міністерства соціальної політики Постановою Кабінету Міністрів  України від 30.12.2022 р. № 1474 ,,Деякі питання соціального захисту дітей та сім'ї” Уряд збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» з 2272 грн  до однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року - 6700 грн, а також змінили окремі умови надання цієї послуги.

 

Хто така муніципальна няня

Це фізична, юридична або особа-підприємець, яка надає послуги няні, з якою батьки  укладають  угоду або договір про догляд за дитиною до трьох років. Фактично це няня, яка надає послуги, декларує свої доходи та платить податки.

Варто звернути увагу, що дана допомога не поширюється на нянь, котрі  отримують оплату готівкою за домовленістю. Також компенсацію послуг няні не можуть отримувати сім’ї, які є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, та прийомні батьки, якщо вони вже отримують грошову допомогу від держави.

Дана соціальна послуга є бонусом для підтримки батьків, опікунів дитини для забезпечення догляду за:

  • дитиною до трьох років, яка потребує додаткового догляду;
  • дитиною до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю I чи II групи...
Докладніше

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

З початком вторгнення російських військ на територію України значна кількість громадян були змушені покинути свої домівки.

За даними Міністерства соціальної політики України, наразі кількість офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (надалі - ВПО) в країні досягає 4,9 млн громадян.

Вирішення питань щодо надання допомоги ВПО, особливо їх працевлаштування, знаходяться в найвищому пріоритеті роботи уряду.

Так, між Міністерством соціальної політики, Державною службою зайнятості та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій налагоджена співпраця щодо надання допомоги переселенцям, які виявили бажання шукати роботу.

Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці.

Слід звернути увагу, що для того, щоб скористатися деякими послугами, людям зовсім не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості.

Це, зокрема - підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання тощо.

Роботодавці теж можуть скористатися програмами отримання компенсацій за працевлаштування внутрішніх переселенців...

Докладніше

Багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю І і ІІ групи та особи, які досягли 80-річного віку, з числа внутрішньо переміщених мають можливість отримати одноразову матеріальну допомогу з обласного бюджету

Одержувачами одноразової матеріальної допомоги є багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю І і ІІ групи та особи, які досягли 80-річного віку, з числа внутрішньо переміщених осіб, які фактично проживають на території Кіровоградської області, відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одноразова матеріальна допомога надається незалежно від отримуваних пенсій, державних соціальних допомог та інших доходів.

Письмова заява з пакетом документів подаються до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної військової адміністрації або до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради.

←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 далі →
    Маєте проблеми зору?
    Оберіть зручний формат:

    A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування




Корисні ресурси






    Офіційне інтернет-представництво Президента України


    Верховна Рада України


    Законодавство України


    Кабінет Міністрів України


    Кіровоградська ОДА


    Кіровоградська обласна рада