Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини

ВІТАННЯ!


­­­­­­­­­­­ Шановні юристи!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

В наш час немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Тисячі громадян щодня звертаються до правників за порадою та допомогою. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Бажаємо Вам правильних професійних рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість, ораторський дар і вдача завжди будуть з Вами! Нехай на Вашому боці постійно будуть Закон, Правда та Справедливість, а у Ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

 

З повагою, голова Добровеличківської селищної ради             Володимир  Осієвський

«Прийомна сім’я – можливість для дитини жити в родині»

04 жовтня 2021 року спеціалістами «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради спільно з Добровеличківською філією Кіровоградського обласного центру зайнятості для осіб, що перебувають на обліку в Центрі, було організовано та проведено захід на тему «Прийомна сім’я – можливість для дитини жити в родині»...

 

 

Докладніше

Заходи до Дня людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це ще й День ветерана.

З цієї нагоди працівники КЗ «Добровеличківська центральна публічна бібліотека» організували «круглий стіл» на тему: «Зігріймо серце добротою» під час якого учасники обговорили ряд питань щодо соціального захисту людей похилого віку.

Про послуги і види допомог, які існують для осіб похилого віку, а також про можливості їх використання літніми людьми учасників заходу ознайомили директор центру надання соціальних послуг населенню Добровеличківської селищної ради Мілютіна Інна  та головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради Солопун Оксана.

30 вересня - День усиновлення

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, яке співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії.

 

У цей день ми вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше українських сімей відкривають свої серця для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

 

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам та батькам вихователям! Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сімʼї, найважливіше – щастя мати родину!

 

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань! Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

 

Нехай у ваших домівках назавжди поселиться щастя, добробут та благополуччя!

 

Шановні жителі громади!

 

За більш детальною інформацією як стати кандидатом в усиновлювачі, які держава надає гарантії усиновлювачам Ви можете звернутись до служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради –Апарату ради за адресою: смт.Добровеличківка, вул.Незалежності 112.

 

До уваги батьків (законних представників) дітей потерпілих від Чорнобильської катастрофи, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою

На підставі пункту 6 частини третьої статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі –Закон), передбачено дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з чорнобильською катастрофою, виплати державної соціальної допомоги, розмір якої підвищується на 50% від розміру, передбаченого абзацом першим частини першої статті 2 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».

 

Частиною третьою статті 54 Закону пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи, для дітей з інвалідністю встановлено у розмірі, не нижчому 3700 грн.                                                               

Батьки та законні представники таких дітей мають можливість звернутися до органів Пенсійного фонду України стосовно призначення пенсії на підставі подання відповідної заяви з наявністю медичного висновку на дитину з інвалідністю віком до 18 років, експертного висновку про зв'язок захворювання інвалідності з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС та посвідченням дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи з урахуванням виплаченої органами соціального захисту населення державної соціальної допомоги у місяці призначення пенсії.

 

В кожному конкретному випадку необхідно звертати увагу на доцільність переходу отримувачів допомог на вказану пенсію з урахуванням їх права на отримання окремих видів допомог.

У Добровеличківці розпочали святкування Дня фізичної культури та спорту!

10 вересня, на футбольному полі Добровеличківського ліцею «ІНТЕЛЕКТ» відбувся Відкритий міні-футбольний турнір Добровеличківської селищної ради  серед школярів.

Відзначимо, що в змаганні взяли участь збірні команди ліцею «ІНТЕЛЕКТ», Добровеличківських ЗЗСО №1 та №2, Гнатівського НВК «Мрія», Липнязького ЗЗСО та гості – команда Піщанобрідської спеціалізованої школи-інтернату.

Після надзвичайно цікавих баталій у двох групах, до матчу за «бронзу» кваліфікувалися збірні ліцею «Інтелект» та Піщанобрідської школи-інтернату. На початку поєдинку, гості з сусідньої громади вийшли вперед, але вже в другій половині зустрічі ігрова перевага господарів далася взнаки. Завдяки чудовій індивідуальній майстерності, лідер «ІНТЕЛЕКТУ» Денис Марківський зумів двічі відзначитися у воротах суперників і підняти свою команду та третій щабель п’єдесталу...

Докладніше

Вулична акція «Я знаю свій ВІЛ- статус!»

03 вересня 2021 року в центрі селища Добровеличківка обласним благодійним фондом «Повернення до життя», в рамках проекту «HealthLink», було проведено вуличну  акцію «Я знаю свій ВІЛ- статус!», під час якої всі бажаючі могли безкоштовно та анонімно протестуватися на ВІЛ швидкими тестами.

Крім цього, працівники благодійного фонду консультували щодо лікування та діагностики ВІЛ-інфекції, роздавали інформаційні брошурки та засоби контрацепції... 

 

   

Докладніше

Патронатна сім’я: поняття та порядок створення

02 вересня 2021 року спеціалістами «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради спільно з Добровеличківською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості для осіб, що перебувають на обліку даного центру було організовано та проведено захід на тему «Патронатна сім’я: поняття та порядок створення».

Поліна Костенко, фахівець з соціальної роботи поінформувала присутніх про можливість патронатного виховання дітей та порядку створення патронатних родин...

Докладніше

15 хвилин – стільки часу потрібно, щоб знати свій ВІЛ-статус

Вперше 3 вересня о 9.00 у Добровеличківській громаді можна буде пройти безплатне, швидке тестування на ВІЛ-інфекцію та отримати консультацію спеціалістів проекту HealthLink (ОБФ "Повернення до життя).

 

Чекаємо на вас за адресою: вул.Центральна, 110 (біля магазину "Копілка")


Не вангуй - протестуй!

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року  № 658, Добровеличківська селищна рада забезпечує реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству шляхом здійснення контролю та за належністю вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

З метою забезпечення нормативно-правового регулювання й координації діяльності суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі на території Добровеличківської селищної ради було прийнято розпорядження селищного голови від 14 травня 2021 року № 88-р  «Про визначення координатора та структурного підрозділу з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми, домашньому насильству за ознаками статі»  яким визначено координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та відповідальний  структурний підрозділ, який проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам...

Докладніше
←  повернутися 1 2 3 4 5 6 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада