Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини

Проведено роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

25 березня 2021 року працівниками центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей Добровеличківської селищної ради спільно з представниками поліції було здійснено черговий виїзд на територію села Новолутківка, з метою проведення профілактичної роботи у сім’ях, які перебувають на обліку в Центрі надання соціальних послуг, як такі, що  опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході вивчення потреб сімей, з членами родин було з’ясовано проблемні питання, спільно обговорено шляхи виходу із складних обставин. Нажаль, не всі батьки сімей усвідомлюють свою відповідальність за виховання та утримання дітей, безвідповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків та  зловживають алкоголем.

З батьками проведено профілактичні бесіди спрямовані на підвищення виховного потенціалу та наголошено на потребі створення сприятливих умов для розвитку дітей.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Маєте добре серце?

Прагнете допомагати дітям?

Виховуєте чи вже виховали власних дітей?...  

тоді Вам варто дізнатися про патронат над дитиною.

  

Патронат над дитиною - нова форма виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання  дітей в сім’ях патронатного вихователя.

Дитина проживає в сім’ї патронатного вихователя від 3-х до 6 місяців на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин або до прийняття органами опіки та піклування рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Докладніше

КОЖНІЙ ДИТИНІ ПОТРІБНА РОДИНА…

Це дуже проста правда.  І ми усі, глибоко в серці, знаємо її. І знаємо, що тільки в сім’ї, в якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, дитина має шанс на повноцінний розвиток, на щасливе майбутнє.

Втім, на даний момент, в Україні понад 90 тисяч дітей не мають такої сім’ї, живуть у будинках дитини, інтернатних закладах. І всі ці діти чекають на сім’ю, яка прийме їх і буде любити.

Нашим спільним завданням є сприяння тому, щоб ці діти знайшли родину і могли мати інше – щасливе – теперішнє і майбутнє.

Докладніше

Обстеження умов проживання сімей різних категорій в с. Карбівка

16 лютого 2021 року робочою групою у складі завідувача відділення соціальної роботи ЦНСП Алли Мар’янової, головного спеціаліста служби у справах дітей Антоніни Харченко, інспектора сектору превенції відділення поліції №2 (смт. Добровеличківка) Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області Маргарити Вергун,  старости с. Карбівка Олександра Кусенка здійснено обстеження умов проживання та моніторинг стану життєдіяльності сімей різних категорій  та забезпечення прав дітей на території Карбівської сільської ради.

Докладніше

Соціальна підтримка сімей різних категорій

Людина часто буває слабкою і незахищеною перед  життєвими обставинами, особливо, коли це зовсім молода людина, чи багатодітна сім’я, чи сім’я, яка ризикує потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, насильства над дітьми, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків тощо, і тут на допомогу приходять фахівці із соціальної роботи.

Фахівці не лише проводять обстеження умов проживання сімей з дітьми, а й допомагають у вирішенні проблем, які виникають в цих родинах.

Докладніше

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради–Апарату ради інформує

Основними завданнями відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради–Апарату ради є  організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг надає інформацію стосовно напрямку роботи з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, державної реєстрації актових записів про смерть та видачі документів необхідних для отримання різних видів соціальних допомог, оформлення спадщини, продажу житла...

      

Докладніше

Звіт про проведення внутрішньої оцінки якості та моніторингу соціальних послуг у «Центрі надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради

На  виконання  наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження Методичних  рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості  соціальних послуг», наказу директора «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради від 23 листопада 2020 року № 43 «Про створення комісії з оцінки якості соціальних послуг та проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг», була розпочата робота  з проведення внутрішньої оцінки якості (далі - оцінка) та моніторинг соціальних послуг...

Докладніше

5 грудня відзначаеться Міжнародний день волонтера!

 

 

5 грудня відзначаеться Міжнародний день волонтера!

 

Цю важливу і благодійну місію виконують люди з добрим, чуйним серцем, які не залишаються осторонь біди та проблем інших. Приємно, що до добрих справ долучається і учнівська молодь, а саме учнями комунального закладу Добровеличківський ліцей «Інтелект» було пошито та передано захисні маски для одиноких осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні в «Центрі надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Доброрвеличківської селищної ради.

 

Щира вдячність вам, юні волонтери, за ваше милосердя, небайдужість, та добрі справи.

 

Директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Інна МІЛЮТІНА

Всеукраїнська інформаційна кампанія ,,16 днів проти насильства”

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНУ

 

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати.

 

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

 

День людей похилого віку – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління і  дуже актуальне свято, тому що воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві. В цей день особливою увагою ми оточуємо не лише наших батьків, бабусь і дідусів, але і літніх жителів громади, які потребують нашої посильної допомоги.

 

І наш обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

 

Тож з нагоди свята бажаємо всім людям похилого віку та ветеранам громади миру, добра, щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття, та злагоди у Ваших душах. Нехай у Вашому житті завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

 

Із святом Вас!

 

Селищний голова                                           Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО

 

Станом на 01 жовтня 2020 року на обслуговуванні в «Центрі надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради перебуває 43 осіб похилого віку, яким надаються відповідні соціальні послуги та на території громади проживає 3 ветеранів учасників Великої Вітчизняної Війни.

←  повернутися 1 2 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада


  Добровеличківська райдержадміністрація


  Добровеличківська райрада