Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Селищна рада » Керівництво ради » Селищний голова » Звіт перед громадою

Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради

ДОДАТОК  

до рішення виконкому

від 27.12.2012 року № 135


 

Звіт

селищного голови про діяльність виконавчих органів ради

 

Якщо розглянути повноваження в галузі бюджету, фінансів і цін, то слід зазначити, що з 2006 року виконання дохідної частини бюджету перевиконується кожного року.

Стосовно повноважень в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, то найбільш проблемною  є  галузь  ЖКГ.

Не дивлячись на багато прийнятих мір по покращенню роботи водопровідної мережі (тільки в 2006-2010 роках замінено та прокладено нової системи 15 км) проблема стабільної роботи водоводу в літній час потребує покращення. Згідно програми «ЦР- 2015» кожного року передбачається на розвиток вод мережі направляти 10 тис грн..

В 2011 році освоєно 17 тис грн.., в поточному – 8,3 тис грн..

Що для цього робиться?

 • Продовжується робота по кооперації коштів селищного бюджету, КП «Нілот», населення на заміну забитих. Проржавілих металевих труб на сучасні пластикові. Останній приклад: вул. Тітова.
 • Лише сьогодні комунальна служба підключає 5 абонентів до водо мережі;
 • Пробурено артезіанську свердловину за державні кошти 455 тис грн.. глибиною 120,3 м;
 • Сесією районної ради виділено 47 тис грн.. на комплектацію 2-х свердловин.
 • Проводиться планова заміна запірної арматури гідрантів ( в 2011 ролці – 28 шт., гідрантів -8). В поточному році ця робота продовжується.
 • Замінено в 2011 році 18 пластикових люків, в поточному році – 14
 • Поставлено металеві кришки в 2011 році – 33 шт, в поточному році – 9 Ця робота продовжується.
 • До кінця поточного року планується , при наявності коштів в селищному бюджеті, розуміння населення та спонсорів. Замінити водо мережу по вул. Гагаріна – 250 м, з’єднати волдовід з вул. Челюскінців на вул. Чапаєва, з вул. Промислової до вул. Леніна  - 185 м в районі колишньої заготконтори та інші..

Викликає занепокоєння робота очисних споруд. В минулому році відремонтовано 8 колодців, прочищено біля 300 м мережі водовідведення. Придбано повітродувку та проведено монтаж і обв’язка з водогонами на суму 37тис. 187 грн. В по очному році ведуться планові роботи по ремонту обладнання, прочистки мережі водовідведення та інше.

Робота очисних споруд не задовольняє ні  керівництво КП «Нілот», ні селищну раду. Тому на вчорашньому засіданні виконкому розглядалося дане питання і вирішено порушити клопотання перед РДА про допомогу в продовженні реконструкції очисних споруд за рахунок державних коштів.

Покращується робота по забезпеченню КП «Нілот» новою технікою  В програмі «ЦР -2015» в 2011-2012   рр. придбання сміттєвоза. Даний автомобіль придбано за 185 тис грн..

Ведуться роботи по заміні кузова, ремонт обладнання старого сміттєвоза, що дасть можливість розширити надання послуг населенню по вивезенню ТПВ.

Є значні по движки в роботі комунальної служби, а ще більше є над чим працювати по покращенню надання послуг мешканцям територіальної громади. 

 

Дорожнє господарство

В цьому напрямку роботи не зупиняються протягом року. З весни до глибокої осені то грейдеруємо. То ремонтуємо. А взимку забезпечуємо розчистку снігових заметів. Та посипання дорожного покриття під час ожеледиці. В 2011 році  програмою «ЦР -2015» було передбачено асфальтування провулку Колгоспного, на суму 1 млн 200грн. Мета: значно знижити потік великовагового транспорту по вулицях селища. Направивши їх з об’їздної дороги в напрямку Вільшанки.

В поточному році на виконання Програми використано 163 тис грн. на капітальний ремонт частини вул. Кірова та поточний ремонт вул. Горького на суму 74 тис грн..

При наявності  коштів плануємо провести ремонт пров. карбишева та вул. Корнійчука. В наявності є документація на насипку «білого шосе» по вул. Стрижака.

В минулому році за рахунок коштів СФГ «Центр» відремонтовано дорогу між смт Добровеличківка та Варваро-Олександрівка та по селу на суму 135 тис грн..

Виникає занепокоєння варварського відношення до збереження дорожніх знаків мешканцями територіальної громади. Лише в поточному році ми маємо збитки по пошкодженню дорожніх знаків на суму 3,5 тис грн.. 

 

Вуличне освітлення

В 2006 році ми мали 3 точки обліку вуличного освітлення. В 2007 році всі вони були переведені на диференційний режим обліку електроенергії.

На сьогодні ми маємо 13 точок  обліку з пільговим використання електроенергії. Сьогодні розпочаті роботи по монтажу ліхтарів з економ лампами по вулицях Тітова, челюскінців. Чапаєва, Енгельса, Калініна від КТП     

На наступний тиждень приступимо до монтажу ліхтарів по вулиці Пушкіна від КТП №                   .

За рахунок мешканців вул. Стрижака буде встановлено 7 ліхтарів з економ лампами. В поточному році Програмою «ЦР – 2015» заплановано 100 тис грн.. на вуличне освітлення. По вулицях Леніна  від КТП 295 вже замінено ліхтарі доби радянського часу на сучасні економні лампи.

По вул. Кірова та Шевченка від КТП №      замінено 23ліхтарі. Ця робота продовжуватиметься. 

 

ДНЗ «Ромашка»

Цей заклад є гордістю територіальної громади. Голова обласної ради Ковальчук М.М. відмітив, що наш дитсадок є одним з кращих в області.  Підтвердженням цього є результати атестації закладу за 2011 рік на відмінно.

В минулому році проведено ремонти опалювальної системи, заміна димової труби, ремонт покрівлі харчоблоку, ремонту порогів та встановлення водовідведення з даху в корпусі № 2.

В поточному році на виконання Програми «ЦР – 2015» в корпусі № 1 замінено вікна на енергозберігаючі на суму 85 тис грн. 

 

Освіта

Навчально-виховний процес на території селищної ради забезпечують 3 школи, в яких працюють досвідчені працівники. 

 

Охорона здоров’я

Медичні послуги на території забезпечує висококваліфікований колектив ЦРЛ. 

 

Культура

Гордістю територіальної громади є самодіяльний ветеранський хор селищної ради «Надвечір’я», мистецтвом якого зачаровані не тільки мешканці нашої територіальної громади. А й жителі інших сіл та районів.

Те саме можна сказати про жіночу вокальну групу Варваро-Олександрівського СБК «Гоптяночка».

Допомагає в проведенні всіх заходів на території Відділ культури РДА, за що ми їм щиро вдячні. 

 

Фізкультура і спорт

Селищна рада опікується футбольною та іншими спортивними командами селища, на рахунку яких є високі досягнення, про що говорять чисельні кубки, що зберігаються в селищній раді.

 

Земельні відносини будуються відповідно до законодавчої бази.

 

Ветерани

Особливу увагу селищна рада завжди приділяє ветеранам, особливо ВВвійни та учасникам бойових дій на території інших держав.

Всі наші добрі справи здійснюються завдяки розумінню та допомозі з боку РДА та районної ради. Свідченням цього є «Алея Слави», дитячий майданчик, Пам’ятник Воїнам-інтернаціоналістам, пам’ятний знак Чорнобильцям та інше.

Лише при нинішній районній владі покращується благоустрій центральної частини селища. Про що свідчать ремонтні роботи біля РБК.

В своїй роботі селищна рада тісно співпрацює в питаннях забезпечення  законності, правопорядку, охорони прав і свобод, законних інтересів громадян з Добровеличківським РВ УМВС, керівниками підприємств, установ , організацій, управліннями, відділами райдержадміністрації, районної ради, підприємцями, громадянами.

 

 

Секретар виконкому                                                                    А. Горбатюк

  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада


  Добровеличківська райдержадміністрація


  Добровеличківська райрада