Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення

До уваги

Державною установою «Фонд енергоефективності» презентовано нову Програму «ГрінДІМ», яка спрямована на стимулювання використання альтернативних джерел енергії.

 

Програма вступила в дію з 07 травня 2024 року.

 

Учасниками даної Програми можуть стати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків  та житлово-будівельні кооперативи...

 

 

Докладніше

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ГОСПОДАРСТВ!

Добровеличківська селищна рада інформує суб’єктів господарювання, що використання безпілотних повітряних літальних апаратів з метою виконання робіт з обробітку сільськогосподарських культур в межах території громади та Новоукраїнського району можливо здійснювати лише після погодження з Новоукраїнською районною військовою адміністрацією.

   

При використанні повітряного простору необхідно враховувати сьогоденну ситуацію, аби унеможливити виникнення перешкод для функціонування об’єктів військової інфраструктури на території, де будуть використовуватися зазначені безпілотні літальні апарати.

УВАГА! Стратегія регіонального розвитку Кіровоградської області на 2021–2027 роки, затверджена в 2020 році потребує змін!

Кіровоградською військовою (державною) адміністрацією проводиться робота з актуалізації Стратегії - 2027.

   

З метою оцінки основних тенденцій та проблем соціально-економічного розвитку області запроваджено соціологічне опитування з визначення думки представників верств населення та сфер економічної діяльності, врахування її під час актуалізації Стратегії – 2027 шляхом анкетування мешканців області та представників бізнесових кіл.

   

Запрошуємо представників бізнесу, мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб взяти участь в опитуванні щодо визначення пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року з врахуванням викликів війни.

   

Наголошуємо, що анкета є анонімною.

   

Долучатися до анкетування можна за посиланням:

- для мешканців області: https://cutt.ly/Vw6UvdN6;

- для представників бізнесу: https://cutt.ly/5w6UveOo.

 

Дякуємо за участь!

 

Поважай час воїнів-героїв

Українські воїни-герої, які боронять незалежність України та забезпечують спокій в тилу, а також ветерани, мають право на гідне та позачергове обслуговування в закладах торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, ринках та аптечних закладах.

 

 У багатьох торговельних мережах області та інших регіонах України запроваджені і діють різноманітні безстрокові акції пошани захисників і захисниць України. Наприклад, розміщені банери, на яких керівництво та співробітники магазинів просять без перешкод пропускати поза чергою людей у повній військовій формі з відповідними нарукавниками та нагрудними знаками. Або ж, заклики з гучномовців до покупців берегти час воїнів ЗСУ, які прийшли за покупками під час своїх коротких відпусток, надаючи їм можливість позачергового обслуговування, висловлюючи їм таким чином свою вдячність і повагу.

 

Добровеличківська селищна рада звертається до жителів громади та суб’єктів господарювання щодо поширення позитивного досвіду шанобливого ставлення до відвідувачів у військовій формі ЗСУ та їх гідного обслуговування в закладах сфери торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, ринку та аптечних закладах на території громади.

  

Всеукраїнський онлайн конкурс «Мистецтво безпеки праці»

 Із нагоди відзначення Дня охорони праці у Держпраці запровадили всеукраїнський онлайн конкурс «Мистецтво безпеки праці». Як зазначають у Держпраці, в умовах повномасштабної війни безпека праці набуває особливої уваги, а ризики від зміни клімату суттєво збільшуються. Функціонування підприємств ускладнюється навіть на умовно безпечних територіях, що позначається і на безпеці працівників. Війна підвищує ризики настання великих промислових аварій та впливу небезпечних хімічних речовин, наслідком чого стають нещасні випадки, нехарактерні для мирного часу. А безперервні ракетні атаки агресора призводять до негативного психоемоційного стану працівників, які постійно перебувають у стресі...

Докладніше

Планується проведення планових  робіт  з  тимчасовим  відключенням споживачів

 Добровеличківський  РЕМ  ПрАТ   «Кіровоградобленерго» повідомляє  про  те,  що в період   з 09:00 до 17:00 години  будуть  проводитись планові  роботи  з  тимчасовим  відключенням споживачів, за наступними адресами:

                

11 червня 2024 р.

Новолутківка, Вигуляра, 3, 7, 9-10, 12, 14-22, 25, 29-32, 35-36, 39-44, 46-47, 51-52...

Докладніше

ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ РАННЬОКВІТУЧИХ РОСЛИН


Відповідно до вимог законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», з метою посилення заходів державного нагляду щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, Добровеличківська селищна рада повідомляє наступну інформацію:

   

З настанням весняно-літнього періоду особливо актуальним є питання збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України. Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що  є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення...

 

  

 

Докладніше

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

 У другій половині травня 2024 року планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з урахуванням вимог чинного законодавства України.

                       

Дана кампанія буде проводитись шляхом наземного розподілу принад, які містять високоімунну, безпечну вакцину.

                   

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см.

      

Дані заходи забезпечать створення стійкого імунітету у диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

  

Отже, при виявленні приманок просимо Вас не брати їх руками, не переносити та не руйнувати.

Будуть  проводитись планові  роботи  з  тимчасовим  відключенням споживачів

 Добровеличківський  РЕМ  ПрАТ   «Кіровоградобленерго» повідомляє  про  те,  що  13 та 14 травня 2024 року в період з 09:00 до 17:00 години будуть  проводитись планові  роботи  з  тимчасовим  відключенням споживачів, за наступними адресами:

Новолутківка, Стрижака, 2-9, 11-16, 18-19, 22-25, 28-30

      

                              

Примітка:  Більш  детальну  інформацію   можна  отримати  за  телефоном  колл-центру

0-800-501-148 (цілодобово).

ОГОЛОШЕННЯ!

 

←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада