Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Відділ соціального захисту населення » Засідання комісій

Засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)

 12 липня 2024 року, відбулося чергове засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) (далі – Комісія).

 

Члени Комісії розглянули 3 заяви та долучені до них документи жителів громади, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю 1 групи та догляд за хворими родичами, які визначені лікарсько - консультативною комісією такими, що потребують догляду.  

 

За результатами розгляду було складено відповідні акти для передачі заявникам.

 

Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

19 червня 2024 року на  засіданні комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету, під головуванням секретаря селищної ради Алли ГОРБАТЮК, розглянуто 14 заяв від мешканців Добровеличківської громади, в тому числі 6 заяв на лікування військовослужбовців та 1 заява від дружини  загиблого військовослужбовця...

   

Докладніше

Засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)

Під головуванням першого заступника селищного голови Олександра Яцевича, 13 червня 2024 року, відбулося перше засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) (далі – Комісія).

  

Членами Комісії розглянуто 2 заяви з пакетами документів від військовозобов’язаних та було виявлено, що деякі документи не відповідають вимогам Положення про порядок складання та видачі акта встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) (далі – Положення), затвердженого розпорядженням Добровеличківського селищного голови від 03 червня 2024 року № 61-р, тому подальший розгляд даних заяв припинено...

Докладніше

Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

 23 квітня 2024 року під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

             

На комісії  розглянуто 39 заяв від мешканців Добровеличківської громади щодо надання одноразової допомоги на лікування, в тому числі військовим, які отримали поранення, членам сімей загиблих, зниклих безвісти військовослужбовців та постраждалим у зв’язку з пожежею...

               

Докладніше

Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

  Під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

               

На комісії  розглянуто 5 заяв від членів сімей (близьких родичів) загиблих (померлих) військовослужбовців щодо надання одноразової матеріальної допомоги на встановлення пам’ятних знаків захисникам України після виповнення річниці з дня загибелі...    

       

Докладніше

Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

Сьогодні, 20 березня 2024 року, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

              

На комісії  розглянуто 15 заяв від жителів Добровеличківської селищної ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, в тому числі військовослужбовцям.

                  

Рішення комісії передано на затвердження виконавчому комітету селищної ради...

Докладніше

Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

 Сьогодні, 20 лютого 2024 року, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

  

На комісії розглянуто 15 заяв від жителів Добровеличківської селищної ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування жителям громади, в тому числі військовослужбовцю, та матеріальну допомогу сім’ям зниклих безвісти військовослужбовців.

Докладніше

Відбулось засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги

 23 січня 2024 року на засіданні комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ, розглянуто 22 заяви від мешканців Добровеличківської громади.

     

З них: 13 заяв на лікування, 1 заява від члена сім’ї загиблого військовослужбовця, 2 заяви на лікування військовослужбовців, 2 заяви у зв’язку з пожежею та 5 заяв на поховання жителів територіальної громади.

Докладніше

Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

 Сьогодні, 13 грудня 2023 року, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

 На комісії  розглянуто 13 заяв від жителів Добровеличківської селищної ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

З них: 8 заяв на лікування, 2 заяви від членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та 3 заяви на поховання жителів територіальної громади.

   

Докладніше
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада