Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Державна служба зайнятості інформує » Для шукачів роботи

Перші кроки у світі краси: курси манікюру для початківців

Перші кроки у світі краси: курси манікюру для початківців

 

Ваші руки – ваша візитна картка, а ми готові допомогти вам зробити їх справді виразними та привабливими! За сприяння служби зайнятості організовується професійне навчання за професією «Манікюрник».

Мрієте навчитися створювати неперевершені манікюрні шедеври? Чи бажаєте освоїти найсучасніші техніки та тенденції у світі нігтьового сервісу?    Долучайтеся до нас, щоб здобути не лише професійні навички, а й відчути себе справжнім майстром манікюру. Досвідчені викладачі поділяться з вами своїм досвідом та секретами мистецтва догляду за нігтями.

Не втрачайте можливості розкрити свій талант та зробити перший крок до захопливої кар’єри у світі краси!

Коли: 01 травня 2024 року.

Термін: 3,4 місяця.

Де: на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Дізнатися більше інформації можна у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Державна служба зайнятості: видано 7 тисяч ваучерів на навчання

Державна служба зайнятості: видано 7 тисяч ваучерів на навчання

 

Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за допомогою ваучера на навчання.

Що ж таке ваучер?

Ваучер – це документ, що та дає людині право безоплатно пройти навчання за однією із 124 професіїй та спеціальностей. Бажаючий самостійно обирає професію, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

Право на отримання ваучера мають:

  • люди віком старше 45 років (до настання пенсії за віком);
  • ветерани, учасники бойових дій;
  • внутрішньо переміщені особи працездатного віку;
  • особи з інвалідністю;
  • люди, що отримали поранення внаслідок військової агресії, або пройшли полон.

Усі бажаючі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні.

Для отримання ваучера потрібно подати заявку онлайн або особисто звернутися до найближчого центру зайнятості.

Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (наразі - це 30 280 грн). Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа доплачує самостійно.

Більш детально https://voucher.dcz.gov.ua/

Виникли питання? За додатковою інформацією звертайтеся до  Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 244 94 92 або 0800 600 408 .

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Майже 3 тисячі українців отримали грант на власну справу

Майже 3 тисячі українців отримали грант на власну справу

 

Упродовж І кварталу 2024 року за програмою «Власна справа», яка діє в рамках урядового проєкту єРобота, 2,8 тисяч українців отримали мікрогранти на започаткування або розвиток вже діючого бізнесу в розмірі до 250 тисяч гривень, окрім того 225 ветерани  та  їх подружжя  –  гранти  на підприємництво в розмірі  до 1 мільйона гривень.

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

У вас є бізнес-ідея та бажання спробувати себе у ролі підприємців, але ви не знаєте з чого почати? Телефонуйте +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram та отримайте консультацію.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї: який розмір діє з 1 квітня 2024 року?

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї: який розмір діє з 1 квітня 2024 року?

 

Нагадаємо, що допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою, яка надається одноразово у безготівковій формі коштом державного бюджету непрацюючій працездатній особі з-поміж членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній
самостійності. Це врегульовано Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397.

Відповідно до пункту 3 вказаного Порядку розмір фінансової допомоги не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання.

Станом на 1 січня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати, визначений Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», складає 7100 грн. З 1 квітня 2024 року цей розмір підвищено до 8000 грн.

Отже, граничний розмір допомоги у 2024 році становить 106,5 тис. грн. Це стосується всього року в цілому, у тому числі й квітня.

Корисна інформація щодо отримання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї доступна на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут http://surl.li/fdgpc

 

#Правовий_порадник_шукача_роботи

Який максимальний розмір допомоги по безробіттю діє з 1 квітня 2024 року?

Який максимальний розмір допомоги по безробіттю діє з 1 квітня 2024 року?

 

Пунктом 3-3 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» визначено, що під час дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року.

Статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» встановлено станом на 01 січня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати величиною 7100 грн. З 01 квітня поточного року цей розмір підвищено до 8000 грн.

Враховуючи вищевказане, під час дії воєнного стану у 2024 році, у тому числі й у квітні, максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 7100 грн.

Закон України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”  за посиланням http://surl.li/otuem

 

#Правовий_порадник_шукача_роботи

Не можете знайти робоче місце? Створіть його під себе завдяки програмі «Власна справа»

Повертаючись до теми особистої фінансової незалежності та економічної стабільності, нагадаємо, що зараз працює програма “Власна справа”.

Її учасниками можуть стати люди, які вже мають власний бізнес та хочуть масштабувати його, а також ті, в кого є лише гарна ідея та готовність працювати над своїм бізнесом.

Ця грантова програма має два напрямки:

  1. Гранти для підприємців: від 50 000 до 250 000 гривень на старт або розвиток власного бізнесу.
  2. Гранти для ветеранів та другого з подружжя: від 250 000 до 1 000 000 гривень на старт або розвиток «ветеранського» бізнесу.

Тож якщо людина не можете знайти робоче місце, що відповідає її потребам, можливостям та інтересам, є сенс створити його під себе.

Ось короткий алгоритм, як отримати цей грант та почати розвиток власного бізнесу:

  1. Подати заяву та бізнес-план на порталі ДІЯ.
  2. Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі diia.com.ua можна за допомогою BankID або електронного підпису.

Зверніть увагу, якщо ви ФОП або юридична особа, то необхідно скористатися ключем ФОП або керівника юридичної особи з ЄДРПОУ підприємства.

Щоб мати високі шанси на отримання гранту необхідна бездоганна ділова репутація, а саме:

  • гарна кредитна історія, відсутність корупційних дій, судових справ, зокрема кримінальних проваджень, в яких отримувач є обвинуваченим, підозрюваним або засудженим;
  • відсутність відкритих виконавчих проваджень, в яких отримувач є боржником;
  • відсутність справи про банкрутство, податкового боргу, арештованого майна, дотичності до шахрайства, відсутність прізвища заявника в санкційних списках тощо.

Наступний крок — співбесіда в регіональному центрі зайнятості.

Рішення про надання гранту приймається Державним центром зайнятості протягом 15 робочих днів із дня кінцевого строку подання заяв на основі інформації уповноваженого банку, яка містить результати перевірки ділової репутації та відомостей, зазначених у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем.

Якщо за результатом розгляду бізнес-плану є необхідність його доопрацювання отримувачем, регіональний центр зайнятості повертає такий бізнес-план для доопрацювання та переносить його розгляд на наступний період.

У разі якщо ви отримали позитивне рішення, проте не маєте статусу ФОП - його необхідно відкрити протягом 20 днів.

Також протягом 20 днів з моменту отримання позитивного рішення треба подати до Ощадбанку пакет документів для відкриття грантового рахунку.

Наступний крок — реалізація самого проєкту.

Потрібна консультація? Отримайте її за телефоном: +38 (093) 478 70 81, або пишіть у Telegram.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Знайдемо роботу разом! Скануйте QR-код та заповнюйте анкету

Ви шукаєте роботу? Державна служба зайнятості готова вам допомогти! Скористайтеся матричним QR-кодом або посиланням https://is.gd/GzUsbj та заповніть анкету і з вами обов'язково зв'яжеться фахівець.

Знайдемо роботу разом!


Кіровоградський обласний центр зайнятості

Які послуги служби зайнятості є на порталі Дія?

Через Дію українці та українки можуть скористатися рядом послуг Державної служби зайнятості, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу.

Для вашої зручності зібрали їх усі разом:

  1. Отримання статусу безробітного;
  2. Скасування статусу безробітного;
  3. Грант на власну справу;
  4. Грант для ветеранів та їх подружжя.

В Дії також є послуги, актуальні і для роботодавців:

  1. Компенсація за працевлаштування ВПО;
  2. Компенсація за облаштування робочого місця людини з інвалідністю.

 

Обирайте одну з вище перерахованих послуг та переходьте в Дію! Втілюйте свої бажання у реальність і вони здійсняться швидше, ніж навіть могли подумати!

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Як ветерани можуть безкоштовно пройти професійне навчання?

Для цього необхідно здійснити лише 3 кроки:

  1. Обрати професію або освітню програму;
  2. Подати онлайн-заяву;
  3. Підписати договір та почати навчання.

Служба зайнятості компенсує витрати на проїзд, проживання та проходження медичного огляду.

Потрібна додаткова інформація? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Внутрішньо переміщені особи: що пропонує служба зайнятості?

З 1 березня 2024 року змінився порядок призначення соціальної допомоги людям зі статусом ВПО.

Так, після призначення допомоги працездатні члени родини мають обрати один зі способів сприяння своїй зайнятості:

  • працевлаштуватись;
  • зареєструватись як ФОП;
  • подати заявку на участь у грантовій програмі з метою отримання коштів на створення або розвиток власного бізнесу;
  • подати заявку на отримання ваучера на навчання;
  • стати на облік у центрі зайнятості.

У центрі зайнятості громадяни, які є зареєстрованими безробітними, мають можливість:

  • пройти безоплатне професійне навчання.

Зокрема, отримати ваучер на навчання – документ, що дає змогу безоплатно підвищити кваліфікацію або отримати нову професію за переліком зі 124 професій і спеціальностей;

  • отримати грант на створення або розвиток бізнесу.

Пропонується дві програми, якими можуть скористатись ВПО:

  1. “Власна справа” – розмір мікрогрантів становить від 50 до 250 тис. грн;
  2. Грант для ветеранів – передбачає три варіанти надання грантів на суми, які не можуть перевищувати 250 тис. грн, 500 тис. грн та 1 млн грн відповідно.

Крім того, перебуваючи на обліку в центрі зайнятості під час воєнного стану, протягом 90 днів громадяни мають змогу отримувати допомогу по безробіттю.

Потрібна консультація? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут  або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 32 далі →
    Маєте проблеми зору?
    Оберіть зручний формат:

    A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування




Корисні ресурси






    Офіційне інтернет-представництво Президента України


    Верховна Рада України


    Законодавство України


    Кабінет Міністрів України


    Кіровоградська ОДА


    Кіровоградська обласна рада