Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Відділ соціального захисту населення » Ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС

Пільги дітям, які постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС

Пільги та компенсації потерпілим дітям та їх батькам, передбачені Законом України від 28.02.1991 №796 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 №796, статтею 30

Санаторно-курортне лікування

При забезпеченні осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи санаторно-курортними путівками передбачено вільний вибір санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань. Існуюча до цього часу система закупівлі санаторно-курортних послуг змінена на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування (путівки) зазначеній категорії осіб шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристоронньої угоди (особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи - відділ соціального захисту населення Добровеличківської селищної ради – Апарату ради – санаторій). При цьому постраждала особа має право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку.

Безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок шляхом надання грошової допомоги забезпечуються громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме...

Докладніше

Пільги громадянам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи (з числа дорослих)

1.Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 1, передбачені Законом України від 28.02.1991 №796 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 №796, статтею 20.

2.Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 2, передбачені Законом України від 28.02.1991 №796 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 №796, статтею 21.

3.Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 3, передбачені Законом України від 28.02.1991 №796 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 №796, статтею 22