Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини

ВІТАННЯ!

 Шановні воїни-миротворці!

 

Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем миротворців Організації Об’єднаних Націй!

 

15 липня 1992 року українські «блакитні шоломи» вперше долучилися до міжнародної миротворчої діяльності.

  

Відтоді українських миротворців знають та поважають по всьому світу, де вони рятували людські життя, запобігали масовим злочинам, створювали основи для побудови миру...

 

 

 

Докладніше

29 травня Міжнародний день миротворців ООН

29 травня відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй. Свято було встановлено після офіційного звернення Асоціації миротворців України до Президента України «…ураховуючи вагомий внесок миротворців у підтримання стабільності у різних регіонах планети та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про Міжнародний день миротворців» від 30 квітня 2003 р...

Докладніше

25 травня - День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

Свято встановлене в Україні «…враховуючи значний внесок працівників видавничо-поліграфічного комплексу у справу відродження духовності народу, розвиток науки, культури, освіти, всіх сфер життя суспільства…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження» від 25 травня 1999 року.

 

Вітаємо усіх, хто причетний до процесів створення, видання і розповсюдження друкованої продукції - авторів, видавців, редакторів, коректорів, верстальників, друкарів, усіх, хто працює з поліграфічним обладнанням, доставляє готову продукцію розповсюджувачам і споживачам, популяризує, рекламує та продає книжки, журнали, газети тощо.

 

Бажаємо працівникам галузі успіхів у реалізації всіх задумів, міцного здоров’я, творчого завзяття, миру та злагоди!

 

 

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ

 

25 травня відзначається професійне свято – День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запроваджено, враховуючи важливе значення служби для забезпечення національної безпеки, захисту державного суверенітету та інформаційного простору України. Це свято символізує розвиток власної історії і традицій, зміцнення безпеки країни.

 

Щиро вітаємо фахівців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з професійним святом.

 

Бажаємо усім міцного здоров’я, злагоди і благополуччя.

 

Слава Україні!

 

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ

 

24 травня – День слов'янської писемності та культури

 Щорічно 24 травня в Україні та інших у слов'янських країнах відзначають День слов'янської писемності і культури, встановлений на честь творців слов'янської писемності святих Кирила і Мефодія - покровителів Європи.

 

Вшанування пам'яті засновників слов'янської писемності й літератури має давню традицію: у Чехії свято на честь Кирила й Мефодія почали відзначати в 1349 році, у Болгарії – в 1851. В Україні ім'я Кирила і Мефодія мала перша українська політична організація в Києві – Кирило-Мефодіївське братство (1845–1846), а відзначають свято на державному рівні з 2004 року...

Докладніше

Відбулося засідання шістдесятої сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання

23 травня, під головуванням селищного голови Володимира Осієвського відбулося засідання шістдесятої сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання.

 

«Саме сьогодні в Україні відзначають День Героїв - борців за свободу та волю нашої держави! Сьогодні вшановуємо тих, хто несе в собі дух сміливості, жертовності та патріотизму. Це воїни на передовій, які з ризиком для власного життя борються за мир і безпеку наших родин. Це волонтери, які невпинно допомагають військовим, надаючи необхідну підтримку та допомогу. Це медики, які рятують життя і лікують поранених. Також серед наших Героїв є люди невійськових професій, які віддають усе, щоб допомогти постраждалим від війни. Кожен з нас може своїми діями та вчинками зробити свій внесок у перемогу над агресором. Наближаймо Перемогу та Мир разом! Не забуваємо допомагати силам оборони України! Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну!» - сказав Володимир Валерійович...

Докладніше

Заходи до Дня Героїв в Добровеличківській громаді

 23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських Героїв віддали життя заради своєї країни. 

 

Сьогодні Добровеличківська громада згадала кожного, хто взяв до рук зброю і став на захист України, хто, не зволікаючи та ні на мить не вагаючись, вирішив боротися до останнього подиху...

 

Докладніше

23 травня - День Героїв

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв. Ідея свята виникла у міжвоєнні роки в середовищі українських націоналістів з метою вшанування пам’яті борців, які відстоювали незалежність та вільний вибір України. Нині, як і сотні років поспіль, українці гинуть, виборюючи право бути вільними.

  

Дорогі наші Захисники України! Герої України!

  

Ми дякуємо вам за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість і гідність.

 
Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з Перемогою. Нехай Господь єднає Україну в мирі та злагоді!

  

Ми пам’ятаємо кожного хто поліг, та продовжуємо боротьбу, аби наша країна залишилась незалежною.

  

Пам’ятаємо всіх героїв! Слава Україні! Героям Слава!

  

  

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ

 

ВІТАННЯ!

Вітаємо українських морських піхотинців з професійним святом!

  

Наші Захисники і Захисниці мужньо та героїчно боронять Україну від російських загарбників, щодня виборюють мир на нашій землі й наближають нашу Перемогу.

 

Сьогодні ми схиляємо голови перед кожним, хто віддав життя в ім’я України. Вічна слава, вічна пам’ять і вічна шана героям.

 

Дякуємо за вашу мужність, стійкість та відвагу. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових перемог, миру і добра в родинах.

 

Слава морській піхоті України! Слава Україні та її Захисникам і Захисницям!

 

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ

 

До уваги!

Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA).  Відзнака UEPA — це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA). Премією UEPA будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого та середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях...

Докладніше
←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 130 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада