Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини

Нарада з питань медицини

В сесійній залі Добровеличківської  селищної ради 26 січня 2022 року відбулася нарада з питань функціонування та співфінансування закладів охорони здоров’я, яку провів голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко.

 

  

В нараді взяли участь Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський, заступники селищного голови Олександр Яцевич та Валентина Саакян, начальник фінансового управління селищної ради Ірина Височанська, заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Марія Щека, виконуючий обов’язки директора КНП «Добровеличківська лікарня» Андрій Юрков,  Помічнянський міський голова Микола Антошик, заступник Піщанобрідського сільського голови Микола Лисич, Тишківський сільський голова Іван Завалко, Глодоський сільський голова Ольга Сиса, директор КНП «Вільшанська лікарня» Валерій Нездвецький та ін...

Докладніше

Про декларування доходів

Відповідно до ст.. 67 Конституції України встановлено: кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом та щорічно подавати до контролюючих органів за місцем реєстрації декларацію про свій майновий стан і доходи за минулий рік у порядку, встановленому законодавством.

Порядок декларування доходів, одержаних фізичними особами, регулюються нормами Податкового кодексу України, відповідно до норм якого подавати Декларації зобов’язані і одноосібники, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею 2 га та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Для фізичних осіб встановлено граничні строки подання податкових Декларацій, а саме відповідно до пп. 49.18.4 ст. 49 ПКУ громадяни зобов’язані подати Декларації – до 1 травня року, що настає за звітним (за 2021 рік Декларація подається не пізніше 29 квітня 2022 року).

Крім того, при отриманні у 2021 році доходів від здавання в оренду (суборенду, емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю іншій фізичній особі – орендарю, яка не є податковим агентом (самозайнятою особою), орендодавець (громадянин-одноосібник) визначає свої податкові зобов’язання за результатами такого року у річній податковій Декларації та сплачує податок з доходів за своєю податковою адресою...

Докладніше

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.

 

Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг. 

 

Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг із реєстрації актів цивільного стану: 

Більше про те, де отримати державні послуги, дивіться на платформі Дія.Центрів. Тут можна знайти найближчий Центр, залишити відгук або дізнатися робочі години.

Обстеження умов проживання сімей різних категорій

25 січня 2022 року спеціалістами відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради спільно зі спеціалістом служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради  та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Новоукраїнського РВП ГУНП України в Кіровоградській області на території селища Добровеличківка було здійснено відвідування 4 сімей, що перебувають на обліку Центру як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 8 дітей та 2 сімей опікунів, в яких виховується 2 дітей...

 


 

Докладніше

Обстеження умов проживання сімей різних категорій

25 січня 2022 року спеціалістами відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради спільно зі спеціалістом служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради  та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Новоукраїнського РВП ГУНП України в Кіровоградській області на території селища Добровеличківка було здійснено відвідування 4 сімей, що перебувають на обліку Центру як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 8 дітей та 2 сімей опікунів, в яких виховується 2 дітей...

 


 

Докладніше

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту у Кіровоградській області

Головним управлінням ДСНС України в Кіровоградській області відкориговано Інтерактивну карту захисних споруд цивільного захисту в Кіровоградській області.

 

Детальніше ознайомитись можна за посиланням: http://dsns.in.ua/

24 січня відзначається День зовнішньої розвідки Україні

 

 Шановні офіцери, працівники та ветерани

Служби зовнішньої розвідки України!

 

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

В непрості для України часи, на Вас покладено надважливе завдання - забезпечувати державну безпеку за її кордонами, вирішувати надскладні завдання, пов’язані з воєнними, інформаційними, економічними та іншими загрозами для нашого суспільства.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, добробуту та мирного неба!

 

З повагою

голова Добровеличківської  селищної ради          

 Володимир  Осієвський

Відбулося засідання комісії

21 січня 2022 року під головуванням заступника селищного голови Валентини СААКЯН відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Добровеличківської громади, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
Також, матеріальну допомогу, на суму 2000 грн., отримає дружина учасника АТО/ООС, який на даний час перебуває в зоні бойових дій.

22 січня - День Соборності України

 

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України,  який навіки вкарбувався в історію українського народу як величне національне свято.

В цей день 1919 року на Софіївській площі в Києві велелюдне зібрання українців проголосило Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який став символом об’єднання України. Ця подія засвідчує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

В цей історичний день ми згадуємо всіх, хто власною мудрістю, відвагою та любов’ю наповнював силою і незламністю український народ. Хто стояв біля витоків нашої державності, заклавши у генах нації велич і свободу духу. Усіх, хто своєю працею та життям дав нам найцінніші поради та болючі уроки. 

Сьогодні ми схиляємо голови перед нашими захисниками, які відстоюють територіальну цілісність та суверенітет нашої держави в районі проведення Операції об'єднаних сил на Сході країни. Вони так само, як і їхні прадіди багато років тому, відстоюють незалежність України.

 

 

Шановні жителі громади!

 

Щиросердно вітаємо Вас із Днем Соборності України!

Бажаємо Вам міцного здоров’я,  щастя, добра, миру,

злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

В єдності – наша сила!

 

 

З повагою голова Добровеличківської  селищної ради           Володимир  Осієвський

Урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України

 Живи, Україно, славетна земля,

               Живи, Україно, живи незалежна

               Соборна держава, ти наше життя!

               І щире бажання, і радість безмежна

 

На центральній площі селища Добровеличківка 21 січня 2022 року відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України, в якому взяли участь керівництво селищної ради, делегації працівників установ, організацій та жителі селища.

 

Докладніше
←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 102 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси

  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада