Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини

Урядові зміни до Бюджетного кодексу під Держбюджет на 2022 рік

Кабінет Міністрів України хоче ліквідувати бюджети розвитку міст й дозволити Мінфіну та місцевим держадміністраціям права ініціювати зупинку рішення про місцевий бюджет – такі зміни, зокрема, Уряд разом із проектом Держбюджету на 2022 рік (№6000) подав зміни до Бюджетного кодексу(№ 6062)

Зміни до Кодексу опрацьовано аналітичним центром Асоціації міст України  і  виявлено цілу низку змін, що призведуть до  скорочення джерел доходів для місцевих громад.

Проєктом закону (№ 6062) передбачається перенесення джерел фінансування доходів бюджету розвитку в загальний фонд. Таким чином, доходи розвитку будуть спрямовані на поточні витрати – фонд заробітної плати, утримання тощо, що фактично ліквідує місцеві бюджети розвитку на 2023 рік. Саме вилучення поняття «бюджет розвитку» зі статей Бюджетного кодексу позбавить органи місцевого самоврядування права на депозитне розміщення в банках...

Докладніше

Відбулася сесія селищної ради

23 жовтня 2021 року під головуванням Добровеличківського селищного голови Володимира Осієвського відбулося позачергове пленарне засідання Добровеличківської селищної ради восьмого скликання. 
У роботі сесії взяли участь 19 депутатів із 26 обраних, а також заступники селищного голови та керівники виконавчих органів ради...

 

 

Докладніше

Добровеличківська громада отримала новий реанімобіль

Сьогодні, 22 жовтня відділення екстреної медичної допомоги Добровеличківської громади отримало у користування новенький сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги марки «CITROEN»  для покращення медичного обслуговування населення, як нашої  так і інших громад, що входили до колишнього Добровеличківського району...

 

  

Докладніше

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

У відділенні Укрпошти облаштовано пункт щеплень від коронавірусу

 

Вакцинація – це важливо!!!

 

Вакцинація від коронавірусної хвороби  необхідна умова для  забезпечення максимального рівня здоров'я для кожної людини. Вакцина від коронавірусної хвороби - це питання національної безпеки країни, особливо в умовах значного поширення небезпечного віруса COVID-19.

Щеплення вакцинами, від коронавірусної хвороби, що надають громадянам безоплатно, за державний кошт, проводяться в КНП «Добровеличківський центр ПМСД», що знаходиься за адресою:

смт. Добровеличківка, вул. Артюха      буд. 10 (приміщення поліклініки) на ІІІ поверсі в кабінеті № 50.

Щеплення проводяться з 8.00 до 16.00 щодня, та суботу з 8.30.до 12.30 години.

Додатково відкрито пункт щеплення у Добровеличківському віддленні Укрпошти, який працює з        8:30 до 13:30 години щодня, крім неділі та понеділка.

Якщо  ви бажаєте захистити себе від коронавірусної хвороби та її ускладнень та за якихось причин не можете зв’язатись із своїм сімейним лікарем, або ви обмеженні у пересуванні, телефонуйте за номером  5-16-46. Ви можете повідомити свою листоношу про бажання вакцинуватися і працівники лікарні зроблять все можливе, щоб ви отримали щеплення.

Ніяких аналізів перед вакцинацією робити не потрібно.

Хронічні захворювання — не протипоказання до щеплення, (наприклад: бронхіальна астма,  цукровий діабет, захворювання нирок, щитоподібної залози, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, онкологічні захворювання та інші).

Щеплення від короновірусної хвороби треба зробити якомога швидше так, як люди з хронічними хворобами — найбільш уразливі до захворювання  на коронавірусну хворобу.

 

Чекаємо вас на щеплення!

 

Адміністрація КНП «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 147-р від 21 жовтня 2021 року Про скликання сімнадцятої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

21 жовтня 2021 року                                                                                              № 174-р


Про скликання сімнадцятої позачергової

сесії Добровеличківської селищної

ради восьмого скликання

 

Відповідно ст. 7  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Регламенту Добровеличківської селищної ради,

 

1.Скликати  22 жовтня 2021 року о 10  годинів сесійній залі Добровеличківської селищної ради  сімнадцяту позачергову сесію  Добровеличківської селищної ради восьмого скликання.

2.На розгляд сесії селищної ради внести питання:      

        2.1. Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 24.12.2020 року № 45 «Про бюджет Добровеличківської селищної  територіальної громади на  2021 рік»;

        2.2. Про внесення змін до Програми розвитку медицини

        2.3. Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 27 травня 2021 року № 142

        2.4. Різне.

 

3.Запросити на пленарне засідання  сімнадцятої позачергової сесії  селищної  ради восьмого скликання депутатів селищної ради, першого заступника селищного голови, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  начальника фінансового управління, начальника відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту,  старост, інших запрошених.

 

4.Апарату селищної  ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання  сімнадцятої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

 

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря селищної ради Аллу Горбатюк

 

 

Селищний голова                                                         Володимир ОСІЄВСЬКИЙ

Добровеличківська ОТГ ділилася досвідом

19 та 20 жовтня наша громада  мала за честь приймати учасників семінару, а саме,  директорів опорних  клубних закладів територіальних громад Кіровоградської області.

Організатори заходу, на чолі з головою селищної ради Володимиром Осієвським та директором  КЗ “Центр КіД” Любов’ю Ревенко, доклали максимум зусиль,  щоб  профільний семінар перетворився на два дні незабутніх емоцій та вражень...

 

 

Докладніше

Підприємець припиняє підприємницьку діяльність: що необхідно знати?

Якщо платник податків ліквідується чи реорганізується (у тому числі до закінчення податкового (звітного) періоду), декларація, зокрема, з місцевих податків і зборів може подаватися за податковий (звітний) період, на який припадає дата ліквідації чи реорганізації, до закінчення такого звітного періоду (п.п. 49.18.8 ст. 49 ПКУ).

Внесення до Державного реєстру запису про припинення діяльності фізичною особою не припиняє її зобов’язань, що виникли під час провадження підприємницької та не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування штрафних санкцій і нарахування пені за їх невиконання ( п.п. 65.10.4 ст. 65 ПКУ).

У разі припинення платником єдиного податку господарської діяльності податкові зобов’язання із сплати єдиного податку нараховуються до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому анульовано реєстрацію за рішенням контролюючого органу на підставі отриманого від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності (абзац перший п. 295.8 ст. 295 ПКУ)...

Докладніше

Адміністративна відповідальність за порушення використання РРО

У разі застосування контролюючим органом до суб’єкта господарювання фінансових санкцій, визначених п. 1 ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», особи, які здійснюють розрахункові операції і посадові особи такого суб’єкта господарювання притягуються до адміністративної відповідальності, згідно з ст. 1551 КУпАП.

За порушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг передбачено відповідальність:

- накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції - від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,

- і на посадових осіб – від п’яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, в залежності від повторності вчинення адміністративного правопорушення.

За дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення,

– тягне за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,

і на посадових осіб – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до КУпАП підвідомчі суду (судді) (частина перша ст. 38 КУпАП).

Яким чином та за якими реквізитами бюджетного рахунку сплатити суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що після подання платником «Звітної»/«Звітної нової»/«Уточнюючої» одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в Електронному кабінеті (приватна частина) в розд. «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем та/або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкривається мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати Збору.

У разі якщо платником була змінена адреса відповідно до «Звітної нової» або «Уточнюючої» Декларації платнику буде направлено повідомлення з оновленими реквізитами для сплати суми Збору.

В Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника.

Чи є об’єктом одноразового (спеціального) добровільного декларування житловий будинок, який перебуває у спільній сумісній або спільній частковій власності кількох осіб?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує,  що у період з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триває  одноразове  (спеціальне) добровільне декларування, яке  передбачає сплату збору з одноразового  (спеціального) добровільного декларування.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування - це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року...

 

Докладніше
←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 86 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада