Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Селищна рада » Керівництво ради

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

 

Докладніше

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Шановні мешканці Добровеличківської

територіальної громади!

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звітую перед усіма жителями нашої громади щодо виконання наданих мені та раді в цілому повноважень.

Селищна рада є колегіальним органом, який представляє спільні інтереси  територіальної громади. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної роботи селищного голови, кожного депутата, постійних комісій, сесійної діяльності, виконавчого комітету селищної ради, громадського активу громади.

Працюючи однією  командою у своїй діяльності ми завжди намагалися бути справедливими й відкритими до людей. Усі питання, що безпосередньо торкалися захисту прав і свобод наших мешканців, впливали на стан соціально-економічного розвитку території громади вирішувалися першочергово. Навіть при розгляді гострих питань ми приймали правильні, іноді компромісні рішення.

        

Сесійна діяльність ради

 

Головною формою роботи була і залишається сесійна діяльність, якій завжди передує ретельний попередній розгляд і підготовка питань виконавчим комітетом,  постійно діючими комісіями ради (4 комісій), що дозволило протягом 2023 року у конструктивному руслі працювати безпосередньо на пленарних засіданнях та приймати відповідні рішення. Селищна рада працює у складі 26 депутатів, що в повній мірі забезпечує ефективну роботу представницького органу. Скликання сесій селищної ради проводилося згідно з розпорядженнями селищного голови при чіткому дотриманні норм Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У 2023 році було проведено 18 пленарних засідань ради: 4 чергових та 14 позачергове сесійних засідань ради, прийнято 322 рішень.

Селищна рада здійснює свою діяльність відкрито і гласно. На офіційному вебсайті селищної ради висвітлюється інформація про діяльність ради, заходи, що відбуваються в громаді.

 

Виконавча діяльність селищної ради

 

Виконавча діяльність здійснюється через виконавчий комітет, який проводить роботу, спрямовану на вирішення соціально-економічних, адміністративно-господарських, житлово-комунальних та інших важливих проблем громади.

Склад виконавчого комітету селищної ради затверджено у кількості 26 особи. Члени виконавчого комітету працюють  згідно Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Добровеличківської селищної  ради.

У 2023 році було проведено 16 засідань  виконавчого  комітету, прийнято 268 рішень...

Докладніше

Селищний голова

Селищний голова

 

Осієвський Володимир Валерійович

 

Я, Осієвський Володимир Валерійович, народився 22 листопада 1977 року в місті Ульяновка Кіровоградської області. Грома­дянин України.

 

Освіта вища. У 2002 році закінчив Уман­ську державну аграрну академію за спеці­альністю «Облік і аудит» та здобув кваліфі­кацію економіста з бухгалтерського обліку.

 

У 2014 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управ­ління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістр державного управління.

 

Трудова діяльність:

 

2000-2000 рр. - голова фермерського господарства «Еталон».

 

2000-2014 рр.-сільський голова Шамраївської сільської ради Ульяновського району Кіровоградської області.

 

2015-2020 рр.- сільський голова Данилово-Балківської сільської ради Благовіщен­ського району Кіровоградської області.

Секретар ради

Секретар селищної ради

 

Горбатюк Алла Анатоліївна

 

Я, Горбатюк (Макаренко) Алла Анатоліївна, народилася 19 грудня 1977 року в селі Юр’ївка, Добровеличківського району, Кіровоградської області. Громадянка України.

Освіта вища: в 2007 році закінчила Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю – електротехнічні системи електропостачання та здобула кваліфікацію інженера-енергетика.

 

Трудова діяльність: з травня 1997 року по липень 1997 року працювала на посаді страхового агента Добровеличківського відділення НАСК «Оранта» . З листопада 1999 року по березень 2003 року – секретар-друкарка Добровеличківської селищної ради. З березня 2003 року по січень 2005 року , була керуючою справами виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради. З січня 2005 року по листопад 2012 року - спеціаліст з діловодства Добровеличківської селищної ради. З листопада 2012 року по листопад 2015 року - керуюча справами виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради. З листопада 2015 року до січня 2019 року працювала секретарем Добровеличківської селищної ради. В січні 2019 року обрана секретарем Добровеличківської селищної ради об’єднаної територіальної громади, де працюю і донині.

 

Громадська діяльність: з 2015 року по  2019 рік - депутат Добровеличківської селищної  ради по виборчому № 20, з 08.01.2019 року до теперішнього часу - депутат Добровеличківської селищної  ради по виборчому № 11

 

Позапартійна.

 

Одружена. Разом із чоловіком виховуємо двох синів.

 

Місце проживання: Кіровоградська область, Добровеличківський район, смт Добровеличківка.

 

Все своє життя проживаю в Україні.

 

Телефон службовий (05253) 5-14-73.

 

Ні я, ні мої близькі та рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися, злочини проти виборчих прав громадян чи корупційні злочини не скоювали, в іноземстві іншої держави не перебували.

  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада