2 квітня у приміщені місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, яке розташовано за адресою селище Добровеличківка, вулиця Українська, 121, відбулося відкриття Клубу активного довголіття. Його створила Кіровоградська обласна організація Українського Червоного Хреста у співпраці з Добровеличківською селищною радою.
Створення клубу «Активне довголіття» в громаді має на меті просувати концепцію активного та здорового старіння, організувати активні групи, які будуть спільно з Товариством Червоного Хреста України організовувати різноманітні культурні...