Щороку 4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, чиї життя забрала війна. Це день скорботи за наймолодшими українцями, які стали жертвами збройної агресії російської федерації проти України.
Діти — наше майбутнє, наша надія. Та війна принесла на українську землю невимовний біль, забравши дитячі життя, скалічивши долі та позбавивши багатьох дітей безпечного і щасливого дитинства...