Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист

ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

«ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 132, тел. (052-53) 5-12-68

 

e-mail: socium@dobra-rada.gov.ua

 

Розпорядок роботи

понеділок-четвер з 08.00 до 17.15

п’ятниця з 08.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00

Директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради

МІЛЮТІНА Інна Миколаївна

Особистий прийом громадян

щосереди, з 09.00 до 12.00Соціальна політика будь-якої держави спрямована на соціальний захист різних груп населення, особливо тих осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальні виплати, а насамперед розвинена мережа соціальних послуг, які надаються з урахуванням особливостей і потреб різних категорій клієнтів.

З метою забезпечення соціальними послугами незахищені верства населення у Добровеличківській селищній громаді створено «Центр надання соціальних послуг населенню».

Пріоритетним завданням «Центру надання соціальних послуг населенню» - допомагати сім'ям/особам, дітям та молоді, громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги.

Наше покликання – надавати допомогу незахищеним верствам населення, сприяти створенню прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, впроваджувати послугу патронату над дитино, попереджувати соціальне сирітство.

Ми надаємо соціальні послуги сім'ям учасників АТО/ООС; сім'ям вимушеним переселенцям; сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах; багатодітним сім’ям; одиноким матерям; дітям та молоді, які перебувають у конфлікті з законом; особам похилого віку та особам з інвалідністю та іншим соціальні незахищені верства населення.

До нас так можуть звернутись усі бажаючі, які готові допомагати людям - волонтери.Основними принципами діяльності

 Центру надання соціальних послуг населенню є:

 • законність та соціальна справедливість;
 • раннє виявлення та надання допомоги сім’ям/особам, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • доступність та відкритість, конфіденційність та відповідальність за дотримання етичних і правових норм; додержання і захист прав людини;
 • адресність та індивідуальний підхід;
 • добровільність вибору в отриманні чи відмові від отримання соціальних послуг;
 • комплексність та системність під час надання соціальних послуг;
 • дотримання державних стандартів і нормативів соціальних послуг.

«Центр надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради (далі - центр) діє на підставі Положення про центр, затвердженого рішенням Добровеличківської селищної ради від 06 червня 2023 року № 614.

Центр є комплексним закладом, який провадить соціальну роботу та надає соціальні послуги, відповідно до державних стандартів, особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Центр провадить діяльність за принципами недискримінації, дотримання прав людини, прав дитини та прав осіб з інвалідністю; гуманізму; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; поваги до честі та гідності; толерантності; законності; соціальної справедливості; доступності та відкритості; неупередженості та безпечності; добровільності; індивідуального підходу; комплексності; конфіденційності; максимальної ефективності та прозорості використання надавачами соціальних послуг бюджетних та інших коштів; забезпечення високого рівня якості соціальних послуг.

Надання одноразової допомоги дітям загиблих та померлих учасників АТО/ООС чи Захисників України

Відповідно до Порядку надання одноразової допомоги дітям загиблих та померлих учасників АТО/ООС, смерть яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС або осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях та забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії на період дії воєнного стану, починаючи з 24 лютого 2022 року, затвердженого розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 28.06.2022 р. №434-р розпочато прийом документів на виплату матеріальної допомоги  дітям, яким надано статус дитини загиблого/померлого учасника АТО/ООС чи Захисника України.

До заяви необхідно додати:

копія свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років);

копія документа, що посвідчує особу;

копія посвідчення (довідки);

копія свідоцтва про смерть загиблого/померлого;

копія постанови відповідної військово-лікарської комісії щодо встановлення причинного зв’язку смерті (поранення, контузія, травми або каліцтва), захворювання);

довідка з місця навчання дитини (діти віком від 18 до 23  років);

банківські реквізити.

Заяви приймаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради, за адресою вул. Шевченка, 132 (стара селищна рада, каб. № 7).

 

  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада