Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

«ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 132, тел. (052-53) 5-12-68

e-mail: socium@dobra-rada.gov.ua

Розпорядок роботи

понеділок-четвер з 08.00 до 17.15

п’ятниця з 08.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00

Директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради

МІЛЮТІНА Інна Миколаївна

Особистий прийом громадян

щосереди, з 09.00 до 12.00

Соціальна політика будь-якої держави спрямована на соціальний захист різних груп населення, особливо тих осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальні виплати, а насамперед розвинена мережа соціальних послуг, які надаються з урахуванням особливостей і потреб різних категорій клієнтів.

З метою забезпечення соціальними послугами незахищені верства населення у Добровеличківській селищній громаді створено «Центр надання соціальних послуг населенню».

Пріоритетним завданням «Центру надання соціальних послуг населенню» - допомагати сім'ям/особам, дітям та молоді, громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги.

Наше покликання – надавати допомогу незахищеним верствам населення, сприяти створенню прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, впроваджувати послугу патронату над дитино, попереджувати соціальне сирітство.

Ми надаємо соціальні послуги сім'ям учасників АТО/ООС; сім'ям вимушеним переселенцям; сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах; багатодітним сім’ям; одиноким матерям; дітям та молоді, які перебувають у конфлікті з законом; особам похилого віку та особам з інвалідністю та іншим соціальні незахищені верства населення.

До нас так можуть звернутись усі бажаючі, які готові допомагати людям - волонтери.

Основними принципами діяльності

Центру надання соціальних послуг населенню є:

• законність та соціальна справедливість;
  • раннє виявлення та надання допомоги сім’ям/особам, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • доступність та відкритість, конфіденційність та відповідальність за дотримання етичних і правових норм; додержання і захист прав людини;
  • адресність та індивідуальний підхід;
  • добровільність вибору в отриманні чи відмові від отримання соціальних послуг;
  • комплексність та системність під час надання соціальних послуг;
  • дотримання державних стандартів і нормативів соціальних послуг.

«Центр надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради (далі - центр) діє на підставі Положення про центр, затвердженого рішенням Добровеличківської селищної ради від 06 червня 2023 року № 614.

Центр є комплексним закладом, який провадить соціальну роботу та надає соціальні послуги, відповідно до державних стандартів, особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Центр провадить діяльність за принципами недискримінації, дотримання прав людини, прав дитини та прав осіб з інвалідністю; гуманізму; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; поваги до честі та гідності; толерантності; законності; соціальної справедливості; доступності та відкритості; неупередженості та безпечності; добровільності; індивідуального підходу; комплексності; конфіденційності; максимальної ефективності та прозорості використання надавачами соціальних послуг бюджетних та інших коштів; забезпечення високого рівня якості соціальних послуг.