Навігація

Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Благоустрій

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ДОБРОВЕЛИЧКІВКСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Затвердженно

Рішення Добровеличківської селищної ради

«13»жовтня  2021рік

                                                                                           №235

Правила

благоустрою території населених пунктів Добровеличківської територіальної громади

 

 

І. Загальні положення

 

1.1. Правила благоустрою території населених пунктів Добровеличківської селищної ради  Кіровоградської області (надалі – Правила) є регуляторним нормативно-правовим актом, яким встановлюються вимоги щодо благоустрою території населених пунктів Добровеличківської селищної ради, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, визначається комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку території.

1.2. Правила містять загально обов'язкові для виконання на території населених пунктів Добровеличківської селищної ради норми, за порушення яких передбачена відповідальність.

1.3. Метою цих Правил є забезпечення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, забезпечення і охорона навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення населених пунктів територіальної громади.

1.4. Правила розроблені на підставі Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, “Про рекламу“, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“, “Про охорону навколишнього природного середовища“, “Про відходи“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про дорожній рух“, Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27 листопада 2017 року № 310.

1.5. Правила регулюють правовідносини в сфері благоустрою, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти, порядку та належного санітарного стану території населених пунктів територіальної громади..

1.6. Громадяни, фізичні особи-підприємці та посадові особи юридичних осіб є відповідальними за порушення цих Правил, згідно до чинного законодавства України.

1.7. Фінансування заходів із благоустрою населених пунктів здійснюється відповідно до статті 36 Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Участь громадян у фінансуванні заходів із благоустрою населених пунктів здійснюється відповідно до статті 37 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»...

Докладніше

Підсумки щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та місячника благоустрою в нашій громаді

   Навесні починається наймасштабніше прибирання нашої рідної України.

          

Проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади.

               

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами, забезпечення утримання територій у належному санітарному стані, покращенні рівня благоустрою територій, санітарного та технічного стану об’єктів благоустрою у громаді та об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Кожен житель та підприємець громади має розуміти, що чистота громади залежить саме від нього...

Докладніше

Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля 

Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля 

             

Відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.      

Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища...

Докладніше

Щорічної всеукраїнської  акції «За чисте довкілля»

  Шановні жителі, керівники підприємств, установ, організації всіх форм власності, закладів освіти та культури Добровеличківської територіальної громади!

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради від 25.03.2024 року №57 «Про підготовку та проведення на території Добровеличківської  селищної ради щорічної всеукраїнської  акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою у 2024 році»,  запровадити з 01 квітня по 01 травня 2024 року на території Добровеличківської селищної ради щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та День благоустрою...

Докладніше

В населених пунктах нашої громади розпочалися заходи з благоустрою територій

Протягом поточного тижня проведено роботи на території Новолутківського старостинського округу (село Новолутківка, Новодобрянка, Тернове) по  упорядкуванню кладовищ та прилеглих до них територій, зокрема: очищення від листя, вирізання сухостійних дерев, чагарників, кущів, збір та вивезення сміття...

Докладніше

Ремонти доріг продовжуються

На даний час проводиться  грейдерування та підсипання вулиці Козацької та провулку Шкільного в селищі Добровеличківка.

 

  

Докладніше

Заходи з благоустрою продовжуються

В селищі Добровеличківка проводиться підсипання та ремонт дорожнього покриття по вулиці Вишневій.

 

 

Докладніше

Спільними зусиллями продовжуємо заходи з благоустрою!

Санітарний стан та благоустрій територій - це візитівка кожної територіальної громади! Впродовж цього тижня, ми всі зусилля спрямовуємо  на підтримку порядку у нашій громаді.
Дякуємо усім, хто дбає, і підтримує чистоту та порядок на території громади Добровеличківки!

 

 

Докладніше

Чистота нашої громади залежить від кожного з нас!

Продовжуємо роботи з благоустрою та приведення в належний стан нашої території.

Сьогодні, працівниками Добровеличківської селищної ради було проведено прибирання в'їзду в селище Добровеличківка зі сторони РЕМу.

 

 

Запрошуємо всіх жителів територіальної громади взяти активну участь у проведенні акції з благоустрою. Долучайтеся до приведення в належний стан територій місця проживання та загального використання прибудинкових територій, територій малого та середнього підприємництва, установ та закладів комунальної власності, вулиць, доріг, зупинок автотранспорту, дитячих майданчиків.

Дані заходи є дуже важливими, адже спільна робота допомагає об'єднувати жителів та формувати спільну відповідальність про чистоту навколишнього середовища...

Докладніше

Розпочато ремонтні роботи

Розпочинаємо роботу з наведення ладу на дорожньому господарстві. Нарешті погодні умови дали можливість розпочати роботи з грейдерування та підсипання комунальних доріг. Розпочали роботу з Новолутківського старостинського округу, дорога та місточок вже в належному стані. Вчергове дякуємо місцевим фермерам за надану допомогу. Роботи продовжуються. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ🇺🇦!!!

 

  

Докладніше
←  повернутися 1 2 3 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Увімкнути альтернативну версію сайту


Опитування
Корисні ресурси


  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада