Головна Зворотній зв'язок RSS

Архів новин

Вхід

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Добровеличківської територіальної громади!

 

Служба у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради –Апарату ради доводить до Вашого відому, що Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року № 697 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно з якою внесено зміни:

 • до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім′ям з дітьми, затвердженого постановою України від 27 грудня 2001 року № 1751(зі змінами), а саме, передбачено, що виплата допомоги на дітей одиноким матерям припиняється, якщо діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти відсутні на навчальних заняттях з невідомих або без поважних причин протягом десяти навчальних днів підряд, - з місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація від служби у справах дітей;
 • до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім′ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632) в частині припинення виплати призначеної державної соціальної допомоги, якщо діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти та входять до складу, відсутні на навчальних заняттях з невідомих або без поважних причин протягом десяти днів підряд, з місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація від служби у справах дітей.

 

Обстеження сімей різних категорій

З метою попередження проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення дітьми правопорушень, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного виховання дітей, надання соціальних послуг сім’ям, спеціалісти відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради та служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради систематично здійснюють контроль за умовами проживання і виховання дітей, які потребують особливої уваги та захисту за місцем проживання...

Докладніше

Відбувся конкурс

28 липня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Добровеличківської селищної ради.

За результатами конкурсу членами конкурсної комісії прийнято рішення рекомендувати Добровеличківському селищному голові Осієвському Володимиру Валерійовичу  подати на затвердження сесії селищної ради призначення Ревенко Любов Анатоліївни на посаду керівника КЗ «Центр культури і дозвілля» Добровеличківської селищної ради...

 

Докладніше

ВІТАННЯ!

 Шановні жителі громади!

                                                                          

Щороку, 28 липня  ми відзначаємо День Хрещення Київської Русі-України та вшановуємо пам’ять рівноапостольного Князя Володимира. Вважається, що саме в цей день, Володимир Великий прийняв християнство та провів хрещення жителів Києва, а згодом і мешканців інших міст.

Ця ключова подія розпочала процес утвердження християнства на території Київської Русі. Тому в наш час, найбільш поширена на території України релігія – християнство.

Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху до процвітання рідної землі.

В цей день бажаємо всім щедрої  Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

 

З повагою,  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ

Вручення нагороди

27 липня 2021 року  було вручено  Знак народної пошани – «Орден матері бійця АТО»  матері  загиблого в зоні АТО воїна-земляка  Дмитра Рябого-Рябій Людмилі Миколаївні.

Нагороду вручали представники третього окремого полку спецпризначення Збройних Сил України, де проходив службу Дмитро Рябий.

В заході взяли участь перший заступник Добровеличківського селищного голови О.Яцевич та працівники Добровеличківського військкомату...

Докладніше

ОГОЛОШЕННЯ!

 ОГОЛОШЕННЯ!
Шановні жителі смт. Добровеличківки, а саме: вулиць  Лєрмонтова, Пушкіна, Д. Рябого, Зарічна. КП «Нілот» повідомляє про те, що в зв'язку з аварією центрального трубопроводу по вул. Пушкіна по вищевказаних вулицях з 26 липня по 28 липня буде відсутнє водопостачання.
Просимо вибачення за незручності.
Адміністрація КП «Нілот»

ВІТАННЯ!

 Шановні працівники сфери торгівлі!

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників торгівлі України, яке відповідно до Указу Президента України від 05 червня 1995 року № 427/95 щорічно відзначають в останню неділю липня.

Розвиток торгівельної галузі, висока якість послуг та культура обслуговування населення – це результат Вашої щоденної непростої роботи.

Переконаний, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашої громади, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

Зичу Вам подальших успіхів і процвітання, вдячних покупців та гарного попиту на товари! Нехай Ваша праця завжди цінується і буде затребуваною, а робота приносить задоволення і стає джерелом позитивних емоцій.

Міцного здоров’я, щастя, миру, добра і достатку Вам та вашим родинам!

 

З повагою,  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ

«Президентська булава»

24 липня 2021 року голова Добровеличківської селищної ради Володимир Осієвський взяв участь у проєкті «Президенська булава»на Кіровогращині, ініційованому народними депутатами України від партії «Слуга народу» Владленом Неклюдовим та Володимиром Вороновим.

 
З вітальним словом до усіх присутніх на заході виступили зазначені народні депутати та голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна.

 

Голова Добровеличківської селищної ради Володимир Осієвський прийняв участь у панельній дискусії «Досягнення та проблеми децентралізації Кіровоградської області», під час якої висвітлив основні досягнення територіальної громади та наголосив на проблемних питаннях, які потребують вирішення для покращення життя громади...

 

Докладніше

Відбулося засідання сесії

23 липня під головуванням секретаря селищної ради Алли Горбатюк відбулось пленарне засідання 13-ої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради VІІІ скликання, в роботі якого взяли участь 19 депутатів, перший заступник селищного голови Олександр Яцевич, начальник фінансового управління Ірина Височанська та завідувачка сектору економічного розвитку та інвестицій Катерина Засядько. Варто зазначити, що завдяки ефективній  роботі бюджетної комісії (голова Мусієнко Л.А.) всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті. Саме тому, сьогодні всі рішення були одноголосно схваленні депутатами...

Докладніше

До уваги всіх власників земельних ділянок та землекористувачів!

На виконання розпорядження   голови обласної державної адміністрації  від 15 липня 2021 року № 513 та відповідно до розпорядження голови Добровеличківської селищної ради від 23 липня 2021 року № 128 - р, оголошено з 19 липня по 19 серпня місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової.

Згдно з інформацією Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  на території нашого району є три карантинних організми,  з якими обов’язково потрібно проводити боротьбу  це амброзія полинолиста, американський білий метелик та повитиця польова...

Докладніше
←  повернутися 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 88 далі →
  Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний формат:

  A-    A    A+  Повернутися до оригінальної версії сайту


Опитування
Корисні ресурси  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада