Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2023 року в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в приміщені Добровеличківської селищної ради зібрались учасники ліквідації аварії, працівники селищної ради, громадськість.

До учасників заходу звернувся Добровеличківський селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, який подякував присутнім ліквідаторам аварії на Чонобильській АЕС за проявлений героїзм, самовідданість та мужність в екстремальних обставинах боротьби з мирним атомом. Селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ вручив почесний нагрудний знак Головнокомандуючого Збройних Сил України « За сприяння війську» голові громадської організації «Союз Чорнобиль Добровеличківщини» Анатолію ОВЕРЧУКУ.

Вокалісти КЗ «Центр культури і дозвілля» подарували присутнім учасникам заходу музичні твори.

По завершенню заходу керівництво Добровеличківської селищної ради разом з ліквідаторами аварії поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.