Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбувся захід з нагоди 38-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС

Відбувся захід з нагоди 38-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС

Чорнобиль – ми пам’ятаємо цю дату
І застигає в жилах кров.
Чорнобиль –  помирає у дитини мати
І не віддасть їй вже свою любов.
Чорнобиль – скільки в цьому слові горя,
Страждань та гірко виплаканих сліз.
Ця радіація впадає в Чорне море,
Вона таїться в ніжних стовбурах беріз.
Чорнобиль – доки будемо терпіти
Таку халатність та тяжкий урок?
Чорнобиль – помирають наші діти, яким
В житті вже не зробити перший крок.

Біля пам’ятного знаку Героям-землякам, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Добровеличківської селищної ради відбувся захід з нагоди 38-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС, в якому взяли участь  керівництво та працівники селищної ради, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

До учасників заходу з промовою звернулась заступник селищного голови Ірина Височанська:

• Цей день нагадує нам про те, які великі можуть бути наслідки людської помилки та недбалості. Чорнобильська аварія стала трагічною подією в історії України та всього людства. Її наслідки відчуваються і в наш час, не лише у районі самої аварії, але й по всьому світу. Ми є свідками героїчних зусиль цілого покоління, яке рятувало майбутнє для своїх нащадків. Ці люди пройшли крізь ядерне пекло, ціною власного здоров’я та життя дали шанс на життя мільйонів.

Щиро побажала ліквідаторам міцного здоров’я, життєвої енергії, щастя, миру, добра й злагоди.

Також перед присутніми виступила директор КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» Валентина Грінченко.

Пам’ять загиблих ліквідаторів було вшановано хвилиною мовчання.

До уваги присутніх були представленні тематичні виступи учасників художньої самодіяльності КЗ «Добровеличківський Центр культури і дозвілля».

Керівництво селищної ради та ліквідатори аварії поклали квіти до пам’ятних знаків Героям-землякам, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.