Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Економічний та соціальний розвиток » Програма ЕСР » Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»,  Добровеличківська селищна рада Кіровоградської області (далі - Добровеличківська селищна рада) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі - Звіт)  "Програма економічного та соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2024 рік" (далі - ДДП).

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Повна назва документа: Програма економічного та соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2024 рік.

Програма економічного та соціального розвитку Добровеличківської селищної ради на 2024 рік" направлена на розвиток територіальної громади за рахунок ефективного використання  економічного, соціального, фінансового, культурного, ресурсного потенціалу; підвищення бюджетоспроможності за рахунок розширення кола оподаткування та ефективного контролю за повнотою сплати податків; ефективності використання її внутрішнього природно-ресурсного  потенціалу; розвиток підприємництва; розвиток інвестиційної та інноваційної діяльності, забезпечення належного соціального захисту населення та створення сприятливих умов для підвищення його добробуту.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Добровеличківська селищна рада.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО - 16.11.2023 р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 16.11.2023 р. по 15.12.2023 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій до Добровеличківської селищної ради (Кіровоградська область, 27000, смт Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, тел. факс +38 (05253) 5-12-68, public@dobra-rada.gov.ua).

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням воєнного стану громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Добровеличківська селищна рада за адресою: Кіровоградська область, 27000, смт.Добровеличківка, вул. Незалежності, 112,  тел. факс +38 (05253) 5-12-68, public@dobra-rada.gov.ua.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Добровеличківська селищна рада за адресою: Кіровоградська область, 27000, смт.Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, тел.факс +38 (05253) 5-12-68, public@dobra-rada.gov.ua.

Термін подання зауважень і пропозицій складають 30 днів, тобто з 16.11.2023 р. по 15.12.2023 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА - https://ekolog.kr-admin.gov.ua/?fbclid=IwAR2lbiDagk5OjK-YL2lYW-0sn3Uu1ymJuWSJWiDTx0EdLF0qlZVooYuEPuU та Добровеличківська селищна рада

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Відсутня