Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Співчуття з приводу загибелі нашого воїна

Співчуття з приводу загибелі нашого воїна

6 листопада 2023 року вірний військовій присязі в бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, внаслідок застосування противником дрона-камікадзе поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області загинув наш земляк, Герой-захисник, навідник-оператор 3 взводу оперативного призначення 2 роти оперативного призначення, солдат ЧЕРЕДНИК Валентин Анатолійович, 2002 року народження із села Юр’ївка.

Валентин Анатолійович віддав своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України, її територіальну цілісність та суверенітет, за мир та спокій на рідній землі.

Добровеличківська селищна рада висловлює щирі співчуття, слова підтримки рідним та близьким.  В цей сповнений тугою та жалем час, вся громада з глибоким сумом розділяє ваше горе та біль втрати.

Ми підтримуємо родину в дні скорботи.

Про час організації коридору шани та дату поховання буде повідомлено додатково.

Вічна пам’ять Захиснику України!