Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Передано 33-ій автомобіль для потреб Збройних Сил України!

Передано 33-ій автомобіль для потреб Збройних Сил України!

Підтримка наших захисників зараз є пріоритетом у роботі Добровеличківської селищної ради. Постійно отримуємо запити про допомогу від наших військових і завжди намагаємося шукати шляхи їх вирішення.

17 листопада 2023 року селищний голова Володимир Осієвський передав автомобіль Mitsubishi нашому земляку Костянтину Плохотинову для забезпечення потреб 640 окремого зенітно-кулеметного батальйону, який  боронить нашу Україну на Херсонському напрямку. Нехай служить та допомагає нашим захисникам долати ворога!

Авто придбано за участі працівників селищної ради.

В знак вдячності від наших оборонців було вручено цінний подарунок - Прапор з символічними написами.

Ми пишаємося тим, що спільними зусиллями нам вдалося  придбати та передати 33 автомобіля для наших військових. Дякуємо кожному, хто долучається до такої важливої на сьогодні справи.

Дякуємо нашим Героям за кожний новий день у вільній, незалежній державі.

Разом працюємо на Перемогу!