Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Кожен загиблий воїн – це біль кожного з нас

Кожен загиблий воїн – це біль кожного з нас

Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. І кожна втрата до щему в серці…

Сьогодні жителі громади зібрались в селі Липняжка, щоб віддати шану та попрощатись з нашим земляком, Героєм-захисником СЕРГІЄНКОМ Станіславом Васильовичем заступником командира бойової машини – навідником - оператором 3 механізованого відділення - бойової машини 1-го механізованого взводу 3 механізованої роти, солдатом, який загинув 8 листопада 2023 року вірний військовій присязі, виконуючи бойові завдання в районі села Синьківка Харківської області, внаслідок артилерійського та мінометного обстрілів зі сторони противника, отримавши поранення не сумісне з життям.

Добровеличківська громада зустрічала свого захисника, стоячи на колінах, вистеливши дорог квітами, з невимовним болем на серці.

Народився Станіслав 12 лютого 1979 року в селі Липняжка Добровеличківського району Кіровоградської області в сім’ї колгоспників.

З 1989 по 1996 рік Станіслав навчався в Липнязькій середній школі. Після закінчення школи продовжив навчання в Піщанобрідському професійно-технічному училищі, де здобув професію повара.

З 1997 по 1999 рік Станіслав проходив службу в лавах Збройних Сил України.

Протягом свого життя Сергієнко Станіслав працював на будівництві в різних куточках України.

25 липня 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України та став на захист незалежності, свободи і територіальної цілісності нашої держави, де зміг проявити себе мужнім воїном – захисником. Службу проходив на посаді заступника командира бойової машини піхоти 1-го механізованого взводу 3 механізованої роти. Мріяв дожити до Перемоги над ворогом, але доля розпорядилась інакше.

Прощання з загиблим воїном-земляком проходило в селі Липняжка.

Зі словами співчуття до родини та близьких загиблого звернувся Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський:

«Він загинув як Герой, до останньої миті виконуючи свій військовий обов’язок на передовому рубежі оборони України. Сьогодні рідна земля прийме його у свої обійми, щоб навіки зберегти пам’ять про гідного сина.

Вічна тобі пам'ять Герою, добра світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях.

У цю лиху скорботну годину висловлюємо найщиріші співчуття всім рідним і близьким полеглого Воїна.

Віримо, що втрати кращих синів нашої країни будуть не марними, а принесуть таку очікувану Перемогу над ворогом».

Пам’ять СЕРГІЄНКА Станіслава Васильовича було вшановано хвилиною мовчання.

Також, свої співчуття рідним та близьким загиблого висловили начальник мобілізаційного відділу другого відділу Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Смілянець, настоятель Свято-Успенської церкви Православної церкви України священик Мирослав Гринчук, вчитель Липнязького ліцею імені Юрія ОБЖЕЛЯНА Олександр Шеремет.

Поховали Станіслава Васильовича на сільському кладовищі. Останню шану загиблому воїну-захиснику віддали воєнним салютом.

Дякуємо тобі, воїне, за відданість та самопожертву,

Вічна пам'ять і слава навіки Герою Станіславу Сергієнку !

Слава Героям!

Слава Україні!