Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » «Все буде паляниця»

«Все буде паляниця»

17 листопада 2023 року в місті Кропивницькому в рамках відзначення дня працівника сільського господарства відбувся тематичний благодійний ярмарок «Все буде паляниця». Добровеличківська територіальна громада була представлена випічкою ПП «Лідер – ІН» (кер. СТРІЛКА М. Б.), СТОВ АФ «Зоря» (керівник ПОПЕЛЮХ С. Ю.), Дружелюбівського старостинського округу (староста СИЛЕНКО Л. В.), Карбівська філія Липнязького ліцею імені Юрія ОБЖЕЛЯНА (завідуюча ЧОРНОГОР І. М.).

Під час благодійного ярмарку аматори КЗ «Центр культури і дозвілля» та Добровеличківського ЦДЮТ презентували обрядову випічку - весільний коровай та шишки, випечені коровайницею з села Карбівка Світланою КРУПКІНОЮ, а також вишивку жительки селища Добровеличківка Нелі АБУШЕНКО.

Всі кошти зібрані протягом благодійного ярмарку будуть передані на підтримку Збройних Сил України.