Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ПОДЯКА

ПОДЯКА

Тисячі Героїв і Героїнь захищають нашу свободу та незалежність на передовій. Вони далеко від своїх дітей, рідних, близьких, далеко від домашнього тепла і затишку.

Поки вони там, наші діти можуть ходити до школи, грати з друзями, спокійно спати і головне - жити. Ми мусимо робити все можливе і не можливе, щоб підтримати їх, доки вони тримають небо над нами.

Щира подяка завідувачці філією Липнязький сільський клуб Світлані Присяжнюк, яка надала місце небайдужим, працьовитим жінкам села Липняжка і вони вузлик за вузликом, клаптик за клаптиком, сітка за сіткою закривають від ворожих очей техніку, зброю, бліндажі та наших дорогих воїнів . Також в’яжуть шкарпетки, виготовляють розпалювачі вогню.

Вдячність Миндрулу Анатолію та Миндрулу Сергію, які вишукують можливість надавати всебічну допомогу, зокрема, у забезпеченні тканиною для плетіння сіток.

І на передовій, і в тилу кожен робить усе можливе, аби якнайшвидше здолати ворога та повернутися до мирного життя.

Щиро дякуємо кожному за  вагомий внесок в Перемогу!