Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вшанування пам'яті жертв Голодоморів

Вшанування пам'яті жертв Голодоморів

З метою вшанування пам'яті жертв Голодоморів в селищі Добровеличківка біля приміщення КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» відбувся мітинг – реквієм за участі керівництва громади, представників закладів та установ селища, учнівської молоді. До учасників мітингу звернулась керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Світлана КИРИЛЮК, яка зазначила, що в нинішніх умовах пам'ять про Голодомор є чинником суспільної мобілізації українців і світової спільноти для протидії агресору.

Директор КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» Валентина ГРІНЧЕНКО розповіла про доброчинців, які на території нашого краю допомагали рятуватись людям від голоду.

Настоятель Свято-Успенської церкви священик Православної церкви України Мирослав Гринчук відслужив панахиду за загиблими під час Голодоморів.

Учасники мітингу – реквієму запалили свічки - пам'яті та поклали колоски до стилізованого пам’ятного знаку жертвам Голодомору.