Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Минає перша річниця з дня загибелі Олександра Яремчука

Минає перша річниця з дня загибелі Олександра Яремчука

1 грудня 2023 року минає перша річниця з дня загибелі нашого земляка, Олександра Яремчука. З початком  повномасштабного вторгнення Олександр, будучи щирим патріотом та гідним сином своєї Батьківщини, став на захист України, незважаючи на значні проблеми зі здоров’ям.

Брав активну участь в бойових завданнях в найгарячіших точках Херсонського та Донецького напрямків. Один з таких боїв, на жаль, став фатальним. 1 грудня 2022 року, під час виконання бойових дій під Бахмутом, серце штаб-сержанта Олександра Юрійовича ЯРЕМЧУКА зупинилося.

Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче - своє життя - залишаться жити у народній пам'яті та у наших серцях.

Начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Віталій Личко та керуюча справами виконавчого комітету Світлана Кирилюк поклали квіти до могили та вшанували подвиг нашого земляка, який воював за мир, за Україну, за нас.

Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!

Герої не вмирають...