Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добра та світла пам’ять про загиблого воїна-земляка назавжди залишиться в наших серцях.

4 грудня – перша річниця з дня загибелі нашого Героя, одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою рідну землю, нашого земляка Ярика Сергія Леонідовича.

Він прожив зовсім коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка та патріота. За нас він віддав найдорожче – своє молоде життя.

Вшанувати пам’ять Героя, покласти квіти до могили воїна сьогодні прийшли староста Дружелюбівського старостинського округу Людмила Силенко, батьки, рідні та близькі, а також жителі села.

Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче – своє життя – залишаться жити у пам’яті та наших серцях.

Ми щиро дякуємо батькам Сергія за сина-патріота, який віддав життя за Україну.

Пам’ять про нашого земляка живе у серцях кожного!

Герої не вмирають!

Вічна слава Герою!