Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » «Коробка тепла – для захисника»

«Коробка тепла – для захисника»

Дорогі друзі, жителі Добровеличківської громади!

Рік і 10 місяців триває в Україні повномасштабна війна. Щоденно захисники України платять високу ціну своїм здоров’ям та життям за мирне майбутнє України, за нашу можливість зараз жити відносно безпечним життям. І ми з вами, шановні земляки, ніколи не забували про це і постійно докладали всі можливі зусилля для підтримки наших хлопців на передовій: купували автомобілі, дрони, військову амуніцію, продукти харчування та багато інших  необхідних речей.

Сьогодні, я звертаюся до вас, небайдужих жителів Добровеличківської громади, і прошу долучитися до флешмобу «Коробка тепла – для захисника», аби подарувати нашим воїнам на передовій не тільки необхідні речі, а й своє тепло, повагу та вдячність, в знак того, що ми про них не забули.

Покладіть у коробку щось на свій розсуд, чим можна зігріти наших хлопців зимою і що буде корисним для військового в окопі: шкарпетки, устілки, робочі рукавиці, засоби гігієни, вологі серветки, цигарки, запальнички, шоколад, енергетики, печиво, кава, чай, засоби боротьби з гризунами, ліки від застуди та органів травлення, миючі засоби – все, що на ваш погляд, буде приємним і необхідним нашим захисникам.

Обов’язково напишіть декілька приємних слів воїну та покладіть листи й малюнки від дітей!

Збір триватиме протягом грудня 2023 року, аби ваша коробка тепла могла потрапити до воїнів на Новорічні свята.

Коробки можна приносити до відділу соціального захисту населення селищної ради та старостам сіл громади.

Ми доставимо ваші подарунки на фронт і передамо безпосередньо в руки нашим захисникам.

Не будьте байдужими до тих, хто нас захищає!

Підтримайте своїх на фронті!

Разом ми обов’язково переможемо!

Добровеличківський селищний голова  Володимир ОСІЄВСЬКИЙ