Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної грошової допомоги

Сьогодні, 13 грудня 2023 року, під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

На комісії  розглянуто 13 заяв від жителів Добровеличківської селищної ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

З них: 8 заяв на лікування, 2 заяви від членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та 3 заяви на поховання жителів територіальної громади.

По кожному зверненню комісією прийнято рішення.

Суми виплат матеріальної допомоги встановлюються відповідно до Програми соціального захисту населення Добровеличківської селищної ради на 2023 рік, затвердженої рішенням Добровеличківської селищної ради від  24 грудня 2021 року № 365 та Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих (померлих), зниклих безвісти учасників АТО/ООС Добровеличківської селищної ради на 2022-2023 роки.

Рішення комісії передано на затвердження виконавчому комітету селищної ради.