Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбувся благодійний концерт та творчий вечір Надії Дубограй

Відбувся благодійний концерт та творчий вечір Надії Дубограй

15 грудня 2023 року в приміщенні Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» відбувся благодійний концерт та творчий вечір Надії ДУБОГРАЙ на підтримку Збройних Сил України. Учасникам заходу, шанувальникам поетичного слова було презентовано творчий шлях нашої землячки, поетеси Надії ДУБОГРАЙ та її першу друковану збірку поезій «Як ти?».

Привітав поетесу з творчим дебютом начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради Віталій ЛИЧКО. Протягом творчого вечора Надія ДУБОГРАЙ читала свої нові поезії та твори написані раніше, котрі увійшли до збірки.

Мистецьким доповненням творчого вечора стали виступи вокалістів КЗ «Центр культури і дозвілля», КЗ «Добровеличківська мистецька школа» (Анастасії ВАСЮРИ, Яни ЦАНЬКО, Оксани ДЕМИДЕНКО, Євгенія АЛІЙЧУКA, Вікторa Буд – ГУСАЇМA, Анастасії ТРОЩИНСЬКОЇ) та хореографічних колективів «Перлина» (кер. Руслана КОВАЛЬЧУК) та «Тільки вперед» ( кер. Олександр ПІЩАНИЙ).

Протягом всього мистецького заходу тривав збір коштів для 14-ї штурмової бригади Національної гвардії України «Червона калина», також всі бажаючі мали змогу придбати поетичну збірку Надії ДУБОГРАЙ «Як ти?», кошти від реалізації якої були долучені до загального збору. Учасникам заходу вдалось зібрати 6 806 гривень.

Наближаємо Перемогу разом! Разом ми Сила!!!