Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вітання до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України

Сьогодні, 20 грудня, в Україні відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України. Цей день чудова нагода подякувати та віддати шану професіоналам своєї справи, які значну частину свого життя присвятили захисту правопорядку. Саме вони стояли у витоків формування міліції, саме завдячуючи їхньому досвіду та порадам сучасна поліція успішно продовжує розпочату ними справу.

З цієї нагоди селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ привітав ветеранів-правоохоронців та в знак подяки за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, значний внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України нагородив Грамотою Добровеличківської селищної ради:

ВОЛОШИНА Володимира Олександровича - ветерана Міністерства внутрішніх справ України;

ГОРДІЄНКА Сергія Івановича - ветерана Міністерства внутрішніх справ України;

ПАВЛЕНКА Анатолія Микитовича - ветерана Міністерства внутрішніх справ України;

ПОНОМАРЕНКА Андрія Миколайовича – слідчого Добровеличківського відділення поліції №2 (смт Добровеличківка) Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області;

ЦОТКА Віктора Володимировича - ветерана Міністерства внутрішніх справ України.

До присутніх з вітальним словом також звернулися старший інспектор сектору кадрового забезпечення Добровеличківського відділення поліції №2 (смт Добровеличківка) Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області Костянтин ГУЛЕНКО та голова Ради Добровеличківської первинної ветеранської організації при відділенні поліції №2 Сергій  КРАВЧУК.

Шановні ветерани! Здоров’я вам та добробуту, злагоди і затишку вашим родинам!