Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Разом підтримуємо наших Захисників

Разом підтримуємо наших Захисників

21 грудня 2023 року Добровеличківський селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ взяв участь у благодійному ярмарку та концерті, який відбувся в Марківській філії Липнязького ліцею імені Юрія ОБЖЕЛЯНА. У своєму виступі Володимир ОСІЄВСЬКИЙ наголосив, що всі ми маємо підтримувати Збройні сили України, і саме такий благодійний захід гуртує громаду і надихає захисників. Учні та працівники закладу освіти подарували присутнім змістовні вокальні та хореографічні номери, сповненні патріотизму та гордості за свою країну.

Після завершення концерту відбувся благодійний ярмарок, під час якого вдалось зібрати 20 тисяч гривень. Зібрані кошти будуть спрямованні на придбання комплектуючих частин для складання дронів, які будуть передані нашим землякам, котрі боронять Україну.