Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ ДО ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА

ВІТАННЯ ДО ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА

22 грудня селищний голова Володимир Осієвський висловив щирі вітання та вдячність колективу енергетиків громади з нагоди їх професійного свята. У своєму привітанні голова відзначив важливість роботи працівників енергетичної галузі, наголосив на значущості їхнього внеску у розвиток сучасних технологій.

Під час воєнного стану енергетики відіграють невід’ємну роль у забезпеченні стабільності функціонування країни. Їхні зусилля та професіоналізм спрямовані на те, щоб надати ефективне та надійне енергопостачання для мешканців, підприємств та інфраструктури.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу та з нагоди професійного свята - Дня енергетика Грамотою Добровеличківської селищної ради відзначили:

Масленникова Романа Володимировича  - начальника Добровеличківського РЕМ  ПАТ «Кіровоградобленерго»