Сьогодні, 25 грудня 2023 року, педагоги КЗ «Добровеличківська мистецька школа» та вихованці Добровеличківського центру дитячої та юнацької творчості привітали працівників Добровеличківської селищної ради та закладів, установ та організацій громади з Різдвом Христовим. Під час привітання та колядування проводився збір на придбання скидних дронів для Збройних Сил України. Учасникам святкового заходу вдалось зібрати 38 тисяч 200 гривень.
Наближаємо Перемогу разом!
![](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1703494651_img_6231.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1703494567_img_6232.jpg)
![](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1703494627_img_6219.jpg)