Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Відбулася позачергова сесія Добровеличківської селищної ради

Відбулася позачергова сесія Добровеличківської селищної ради

10 січня 2024 року Добровеличківський селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ провів 54 позачергову сесію селищної ради 8 скликання.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували всіх українців, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів та подякували силам оборони за можливість жити і працювати.

Потім депутати затвердили порядок денний сесії, до якого увійшло чотири питання.

В ході роботи розглянуто та погоджено передачу для потреб підрозділів Збройних сил України FPV дронів в кількості 24 одиниці, що були придбані за бюджетні кошти.

Крім того прийнято два рішення у сфері земельних відносин та внесено зміни до рішення щодо перейменування провулку в селищі Добровеличківка.

Завершуючи засідання, Володимир ОСІЄВСЬКИЙ подякував усім, хто працює задля наближення Перемоги та розвитку і добробуту нашої громади.